Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz duci, kövér hölgyek! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz duci, kövér hölgyek! A szüzességetek azt is jelenti, hogy semmit nem csináltatok senkivel? Mmint nem szoptatok, tieteket sem nyaltak ki, nem csókolóztál, kinek mi. Ez gátlás miatt van? Ha lehetne, csinálnátok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Micsoda kérdések születnek... Ám legyen.


Nem szoptam le senkit. Nem nyalt ki senki. Nem csókolóztam. Igen, van bennem gátlás.


Mivel vaginával születtem, akkor sem lenne hosszadalmas folyamat találni valakit, ha nem létezne nálam rusnyább teremtés. Tehát lehetni lehetne. Vágyam is van, azonban, hogy mire vágyok testileg és hogy mi fog történni a valóságban, ez a kettő nem egy célba fut.

2023. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Mire vágynál testileg?
2023. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
1. akkor tkp. nem is akarod?
2023. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

1-es hsz vagyok.



De, szeretném. Nagyon is... Csak azzal, akit szeretek, akiben megbízom, akihez kötődés alakult ki. Bizonyos emberek többször csináltak hülyét belőlem a bizalmat illetően, nem szexuális értelemben. Mások csak egyszer. Sokszor tettem ki a szívemet-lelkemet, aztán dobták a kukába, én meg elfáradtam. Nem engedek szimplán a testi vágyaknak. Viszont nem keresek, mintha kötelező lenne és anélkül nincs létezés. Ha a munka, az élet odasodor valakit, akivel fokozatosan alakulnak a dolgok, vagy máshogy lesz, de lesz valahogy, nem utasítom el. De neten és mint írtam, saját magam nem keresek kapcsolatot, hanem élem az életemet, egyáltalán kialakítom, és kiélvezem a hobbijaimat.

2023. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem, semmi szexuális dolgot nem csinàltam még, de csókolózni se csókolóztam soha.

Sokáig voltak bennem gátlások nem is ismerkedtem, mára azért változtam de alkalmin kívűl senki nem akar tőlem semmit én pedig nem hiszem, hogy az nekem való lenne.

Természetesen ha lenne partnerem csinálnám...

2023. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem gátlás miatt van, hanem mert nem találkoztak még olyan emberrel akivel meglett volna a kellő szintű vonzódás. Anonim idegennel sem valószínű hogy meglesz 😂
2023. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
#1 Álmaim nője vagy... Komolyan mondom.
2023. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez a legnagyobb baj. Sok duci lány tele van gátlásokkal, sztereotípiákkal. Miért? Hiszen szebbek vagytok bárkinél.

A félkarom oda adnám találnék egy nőt akinek én vagyok a minden, és ő is nekem. Teljesen függetlenül attól, hogy mit mutat a mérleg.

2023. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Lényegtelen mit csináltunk.


Csókolóztam előtte (akaratomon kívül, de akkor is azt mondanám hogy megtörtént), fogdoztak is meg, izgattak is fel, meg ilyenek.

De farok nem járt bennem amíg szűznek mondtam magam.

És ez így is van.

Nem addig szűz valaki amíg megujjazák, vagy elszakad a szűzhártya, mert hiába nincsen a szűzhártya meg, ha a csaj tudja hogy előtte nem jártak benne.


Kicsit bonyolult, de remélem a lényeg kivehető.


A gátlás meg a sok mocskos undorító embernek köszönhető, aki megkeseríti az életünket, csak azért mert neki nem tetszik amit lát.


Kövér, nem szűz hölgy 🙂

2023. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 de jól leírtad és tök őszintén
2023. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!