Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mindennapos/majdnem mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindennapos/majdnem mindennapos maszturbálás tényleg bajt okoz?(férfi)

Figyelt kérdés
Mostanában, hogy nincs kapcsolatom van hogy napi 1-2-szer ránézek a dolgokra, de mostanság mindenhonnan az ömlik, hogy egészségtelen, szexuális problémákat okoz stb.. Ennek van bármi valóságalapja, vagy ez ismét egy ilyen trendi dolog? Tudom-tudom van az a függőség, amikor valaki már munkába, meg napi 5-10 alkalommal is az egyértelműen nem túl jó, de itt a napi 1, de max 2 szint is káros lenne?

2023. aug. 31. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Semmiféle problémát nem okoz. S a maszturbáció - ha nincs partner - "trendi" már vagy százezer éve amióta kifejlődött az ember 😂 (sőt még az állatvilágban is előfordul a "feszültség" levezetésére)

Függőségről, addikcióról csak akkor lehet beszélni ha valaki az élő szex helyett is azt választaná, vagy gátolja a mindennapi életvitelben, teendők ellátásában.

2023. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Heti kettő még egészségesebb is, mint a 0. Napi 1 se tűnik solnak
2023. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Inkább verd ki minden reggel, mint balhézz a kocsmában minden este.
2023. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Épp ellenkezőleg.
2023. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát,ha bajt okozna akkor nálam már régen kialakult volna! Naponta 1-3 alkalommal kiverem.
2023. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Én nem mindennap többször és nem is hetente verem ki, hanem ritka napon 2, másik ritka nap 0, általában 1. Pont akkor verem, amikor feláll és egyedül vagyok. (Tegnap hiperálmosság miatt egész nappal nem állt. Most meg annak ellenére is áll épp most, hogy éjszakásban dolgozok ezen a héten. Na megyek is a jobb dolgomra xD császtok)
2023. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi káros nincs a masztizásban, ha nem viszed túlzásba. Sőt, segít megtartani a szexuális potenciát akkor is, ha éppen nincs szexpartner.
2023. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
időnként „újra tárazni”/„tárat cserélni” is kell xD
2023. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 teljesen normális
2023. szept. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!