Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nyálnál jobb a síkosító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyálnál jobb a síkosító?

Figyelt kérdés
A masztit valamivel szeretném feldobni és síkosítóra gondoltam elsőkörben. A nyálhoz képest milyen a síkosító?

2023. szept. 2. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Síkosabb. Sokkal jobb
2023. szept. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Katica997 ***** válasza:
100%
Síkosító. Érdemes natúr, vízbázisút használni, mert vannak különböző "bizsergetősök" is, de azok allergiás tüneteket tudnak okozni az érzékenyeknél.
2023. szept. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb erzes a sikosito. A nyal eleg hamar megszarad. Ha vibazisu sikositot valasztassz konnyebb utana lemosni viszont elofordulhat, hogy maszti kozben megszarad es akkor ujra potolni kell mert ragad. Olajjal nincs ilyen es borapolo hatasu is :-). Annyi, hogy az olajat nehezebb lemosni es foltot hagy a textilen ha racsopog.


Soha ne hasznalj szappant/tusfurdot ilyen celra.

2023. szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb verni sikosítóval. Teljesen más érzés.
2023. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Síkosító jobb
2023. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb persze,de recsihez szerintem felesleges.Sőt ha a párom veri ki akkor jobban érzem sikosító nélkül.Nekem így jobb.De kinek mi jön be.
2023. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, sokkal jobb
2023. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!