Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az önkielégítés jó feszültség levezetésre?

Figyelt kérdés
Én általában amiatt csinálom, naponta többször. Szexelni viszont nincs is kedvem mellette.
2023. szept. 3. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze
2023. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Házasságban, párkapcsolatban elég gáz ha nincs kedved szexelni mellette 😂 Vajon az asszony kivel szexel míg te dolgozol? 😂 A szomszéddal, postással, kollégával? Mert ugye egyértelmű, hogy így kevés vagy neki. 😂
2023. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

feszültséglevezetésnek tökéletes, csak nem veszítsd el a kontrollt :D egyetlen hobbim, ami mellett 13 éves korom óta kitartok. :D most 37/f.


ha párkapcsolatban, ha nem, mindig jó. 😉

2023. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Suetonius ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb mód ;)
2023. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én még nem láttam elektromos kábelt maszturbálni
2023. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Vajon az asszony kivel szexel míg te dolgozol? " Miből gondolod, hogy az asszonynak van kedve szexelni? Egy csomó nő simán elvan szex nélkül sőt az a jó ha nincs szex.

A kérdésre a válasz pedig. jó

2023. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
#6 akkor valószínűleg én vagyok rossz társaságban. 😂 Egy csomó olyan elhanyagolt nőt ismerek, aki jól elvan a kollégáival, vagy egyéb ismertségi körben "randizik".... Hogy otthon mit mond, mire hivatkozik nem tudom, de pl egy vidéki városkában nem lehet csak úgy "elbújni", mint pl Bp-n. Ezért lehet velük összefutni pl bevásárlóközpontok parkolóiban, vagy parkokban, vagy kora reggel, késő este erre arra... Ha ilyet láttam sosem értettem miért és hogy merik ezt ennyire nyilvánosan bevállalni ezek a nők, hiszen vidéki városokban könnyebb belefutni 1-1 ismerősbe. De most már kezdek rájönni, olyan szinten beetetik a papucsállatka férjeiket a kamu dumákkal, hogy nekik eszükbe sem jut kételkedni. 😄
2023. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!