Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetero pasiként kérdezem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasiként kérdezem. Mindenkihez szòl. Szerintetek a női bi/homoszexualitás miért elfogadottabb mint a férfi bi/homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Egyébként én is így vagyok vele. De ez alap, vagy a neveltetés alakítja ki?

Ill a hetero lányok sokkal könnyebb huncutkodnak egymással hogy a pasikat húzzák. Miért? Pl discoban csók. Láttam már ilyet



2023. szept. 7. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert ha két nő nyalja -falja egymást az olyan cuki,meg ugye mindkettőnek puncija van nem tudnak olyan durva dolgokat egymással csinálni.Használnak vibri vagy bármit akkor az olyan természetes dolog ha azzal megdugják egymást,a hüvelyük arra való.Két férfi esetében ez más ott nincs punci.
2023. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ja, az olyan szép (is tud lenni, mikor nem 2 felnyírt hajú dagadék) mikor csinálják. Meg a lányoknál tiniként sem olyan nagy kaland, kézen fogva menni az utcán, együtt készülődni bulikába, ott alvás, stb.
2023. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Bro' két nő szerelmével csak egy baj lehet: ha kimaradsz belőle 😂

Két nő közé be akarnál kerülni 3.-nak, de heteróként viszont nem vágynál arra hogy egy pasi betámadja hátulról a púzódat. Ilyen egyszerű a megfejtés.

2023. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Baromira nem csinálok belőle még csak kérdést sem, hogy kinek tetszik vagy nem tetszik az, hogy biszex vagyok.

Nem szoktam megszámolni, hogy a nők vagy a férfiak közül rohangálnak-e többen utánam.

Bár most a nőknek még csak esélyük sincs, mert monogám és hű vagyok az élettársamhoz, a srácok közül pedig kedvemre válogathatok.

2023. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Ja, és poénból bárhol és bármikor lesmárolom nyilvános helyeken is a hetero barátaimat és haverjaimat is.

Legalább láthatnak két jóképű és jó felépítésű férfit csókolózni, és találgathatják, hogy ki milyen "pozíciót" tölt be a nemlétező kapcsolatunkban...😁

2023. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert olyan cuki amikor két punci összeér. ugyanez farokkal hányinger szerintem
2023. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem az undorodást. Például két férfi dugja egymást, miért kiábrándító? Hetero nők esetében: Ha pasi dug téged, akkor miért nem élvezheti egy másik férfi, azt a tevékenységet, amit te is?

Hetero férfiak esetében: Neked is péniszed van, akkor magadtól is undorodsz?

2023. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
7! Azt a nőt akit dugnak annak punija van,az arra való.Hetero férfiként nem a saját farkamtól undorodom,hanem a többi férfiétól.
2023. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
#8 Sok mindent nem arra használnak, amire való. Egy férfinek hasonlít a farka a tiédre, akkor miért undorodsz? Egy nem hetero férfi, úgy érzi a másik férfi farkát, mint egy hetero férfi a női nemiszervet. Nem értem, minek kell ekkora nagy ügyet csinálni.
2023. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nők esetében a dolog rejtettebb, nem annyira nyilvánul meg külsőségekben vagyis jobban belesimul a megszokott viselkedésbe.
2023. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!