Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Lefele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Lefele görbül a farkam amikor áll. Ez akadályozni fog a szexben? Valamivel lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam senkivel (17), és attól félek hogy nem lesz jó vagy egyáltalán nem tudok majd behatolni sem… Szerintetek mit csinálhatnék vele? Nem lehet valahogy egyenesíteni?

Akinek lefele görbül a farka nektek mi a tapasztalatotok, sikerült behatolni, a lány mit szólt hozzá?

Akár privát üzenetben is írhattok, és a korotokat is írjátok le kérlek!



2023. szept. 7. 16:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gond. Lehet hogy úgy még jobb is a lánynak. Legalábbis szerintem.
2023. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen, és soha egyetlen gond sem volt vele, sőt... imádták mindig, és sokszor megkaptam, hogy szép a farkam, szóval emiatt ne aggódj. kutyánál pl tök előnyös lehet, de a többi póznál is jó
2023. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapózban imadni fogják a lányok.
2023. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond ne aggodj, minden penisz mas😄 ha esetleg forditva akar raulni akkor lehet kenyelmetlen de mas esetben nem hiszem.
2023. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azzal tudsz rajta segíteni, hogy nem ezzel foglalkozol hanem amikor odaér az élet akkor előveszed és használod.
2023. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a csikló belső része a has felé van, neked a kutyapóz és a hasonfekvős szex a jó. Mert akkor a lefelé görbülő farkad ott izgatja a lanyt.


Nekem felfele görbül szóval mi misszionáriust és asztalon háton fekvős szexet szoktunk.

2023. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6-os a G pontra gondold, nem a csiklóra, de jogos.
2023. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az egyenes a rossz, a görbével így kell bánni, ahogy írták.
nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!