Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Kaptak már rajta masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kaptak már rajta maszturbáláson? Mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Hány évesen történt? Ki kapott rajta? Hosszabb sztorikat is írhattok. :)

2023. szept. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, volt már ilyen. Öcsém nyitott rám, először becsukta az ajtót, majd megint bejött és megkérdezte, hogy ő is csinálhatja-e?

Én 17 voltam, ő 15.

2023. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 és haver, de csak majdnem. Ciki volt nagyon, mert tudta mi történt...
2023. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Anyám vette észre aki ahelyett, hogy kiment róla elkezdett papolni, hogy ez természetes meg ilyenek.
2023. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Anyukám
2023. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam és anyám nyitott be szerencsétlenségemre akkor már azon a ponton voltam ahol nincs visszaút így a szeme láttára lőttem el az anyagot

27/f

2023. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maszturbálás, de rohadt ciki helyzet volt amit magamnak köszönhettem. 17 voltam, nem volt otthon senki én meg bluetooth-os fejhalgatóval halgattam a zenét. Nem tudom miért de egyszer elkezdtem poénból táncolni majd vetkőzni 🙈 amolyan kamasz bolondság. Egyszer csak azt vettem észre hogy a nővérem kacag az ajtóban, nem tudom mennyi ideje nézhetett, de írtó gáz volt, én meg zokniban, pucér seggel roptam a szobámba. 😅🙄
2023. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Végig is nézte a párom😁
2023. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!