Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány cm-től számít egy farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm-től számít egy farok "nagynak"?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 19:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

A magyar átlag méret valamivel 16cm fölött van. 17cm már átlag feletti, 18cm már nagy, 19cm-től fölfelé már hatalmas, 20cm fölött már óriási, persze a vastagság sem mindegy egyik méretnél sem.

Egyébként ez egy teljesen szubjektív "besorolás", mert sok nőnek tökéletes az átlágos hosszúság is ha megfelelő vastagsággal párosul, és vannak nők akikben még a 20+ méret is "lötyög".

A vastagságnak inkább nagyobb a szerepe, mint a hosszúságnak, mert a nők hüvelyének többsége nem a hosszra, hanem a tágulékonyságra van "kihegyezve".

Én a nagy méretemmel többet kell keresgéljek megfelelő partnert, de ha találok, az nem csak nekem öröm, hanem a nőnek is.

Summa summarum, mindenkinek más és más méret a megfelelő női, és férfi részről is a tökéletes szexhez.

2023. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
#11 Ezt honnan vetted? Sehol ne jön ki 16 centis átlag.
2023. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12 igazad van.

Magyarország a nyolcvanhatos lista huszonnyolcadik helyén áll, 14,99 centiméterrel...

2023. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
De még az is bemondásos...
2023. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Tévedés. Az eddigi legnagyobb számú önkénteseken mért adatok lettek összesítve, és összevetve több évtizedes bemondásos, és mért adataival is.

A bemondásos felmérések meg is buktak, mert rendre jócskán a "valódi átlagméreteken felül produkált".

Viszont az is kiderült, hogy a mért adatok több évtizedes távlatban nőttek, és a statisztikai szórás is megnövekedett az évtizedek során.

2023. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor kérlek linkeld már be nekem ahol ezt részletesen leírják.
2023. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Keress rá ezekkel a kulcsszavakkal: pénisz, méret, Magyarország.

Valamelyik magyar nyelvű cikkben ott lesz a tudományos kutatást végző intézet teljes anyaga -angol nyelven.

Valamikor február-március tájékán botlottam bele én is, és akkor szántam rá egy kis időt, hogy áttanulmányozzam.

Tedd te is ezt.

2023. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Érdekes statisztika. Algériát, Kongót, Nigériát előzzük. Tovább nem is kell nézni :D

A google translate: Ahol lehetséges, a forrásokat kihagyták, ha azok saját bevallású méréseken alapultak. Egyes esetekben csak néhány tucat tesztalany volt egy országban, ami nem teszi lehetővé a reprezentatív felmérést.

Természetesen a megjelölt források között nem lehet megtalálni a konkrét méréseket. Ilyen forrásmegjelöléssel visszadobták volna a diplomamunkámat

2023. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18 centitől felfelé, vastagságban pedig 4.5 centitől felfelé.
2023. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18

Sajnos a nagy terület, az egyes országok statisztikai hiányosságai, stb. miatt mindenhol nem alkalmazható ugyanaz a módszertan, és a minták között is vannak jelentős eltérések.

Jelenleg ez van, a semmitől több, de persze messze nem tökéletes.

Van még hova fejlődni, bár én eddig is bőven elvoltam az ilyen jellegű statiszták nélkül is.

2023. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!