Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők! Most őszintén, számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Most őszintén, számít a méret? Számotokra mekkora az ideális pénisz?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, számít a méret
Nem, nem számít a méret
48 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezö! Nézz már utána, hogy hány ezzel gyakorlatilag azonos kérdés van naponta? Olvasd végig a válaszokat! Mi a jo szarnak kell annyiszor megkérdezni? Most őszintén!!!
2023. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Hat ez en sem ertem... 1es ?!?


De valasz utoljara.

Szamit a meret de nem ugy ahogy te gondolod. Mivel a noi huvely is sokfele lehet igy a ketto kompabilitasa a fontos. Ha egy szuk rovid huvelyi novel hozznossze a sors akkor a cerka vekony de 13cm hosszu farok is nagy lehet neki fajhat kellemetlen erzese lehet. De ha a no tag es hosszu huvellyel el akkor a 22cm hosszu es csuklo vastag is keves lehet.

Vagyis pont nem szamit mekkora a farkad. Az szamit az adott novel kompatibilis e!


Magaban az h mekkora pont nem erdekes. Az erdekes h szamomra megfelelo e. Nekem milyen erzes, kitolt e, vagy feszit, vagy nekem vekonyka e.


Az extrem meretek mas teszta. De olyannal alapvetoen keves nagyon keves ferfi rendelkezik (mikropenisz vagy lodorong) ezek aeretek nem kompatibilisek inkabb azt mondanam h hatrany.


Szoval 1. H a no milyennek erzi a farkad. Magaban egy szam semmire sem garancia. 2. Es ez a fontosabb! H kepes vagy e ugy hasznalni a farkad h a no elvezze???!!!! Na ez a donto fontossagu.

2023. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem személy szerint nem jön be a nagy pénisz. Én jobban szeretem ha olyan 16-17cm és vastag.Egyénenként nagyon változó, mert van akinek mélyebb a vaginája és van olyan is akinek sok az általam leírt méret is. Mi nők sem vagyunk egyformák,az ízlésünk is más és más.
2023. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
#3 Pont ezzel van a "baj". Az átlag kb 14-15 centi. Szóval neked (meg a legtöbb nőnek), akinek nem jön be a nagy, átlag feletti méret az ideális, ami még vastag is. Ennek a férfiak nagyobbik része nem felel meg.
2023. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
#1: na ez engem is érdekelne. Most igazán.
2023. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagy és szeretik.
2023. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén? Nem számít.
2023. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Csak legyen jó kemény és használja az ujjait is.
2023. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Jóval nagyobb az átlagosnál, és nehéz rá megfelelő partnert találni.

A mostani élettársamnak is sokáig kellett szoknia, pedig neki már volt 18-20 centi közötti partnere korábban.

Egyébként én sem értem miért kell feltenni naponta (néha többször is) ezt a kérdést, miért nem lehet a korábbi milliónyi ilyen kérdésre adott válaszokat átnézni...🤔

2023. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ mire... legjobb 15-17cm és nem túl vasatg, de nem is vékony. Az jó nuniba is, popóba is és a szám sem fárad el, amolyan univerzális. Punciba jöhet alkarnyi vastag, hosszra elég ugyanúgy a 15-17
2023. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!