Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen oldalak vannak ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalak vannak ahol sikerül is partnert találni?

Figyelt kérdés

Tudom tudom rosszlányok de valahogy onnan nem szeretnék találkozni senkivel nem tudom miért.

Lényeg a lényeg szexmentes fétishez szeretnék partnert találni.

Hol tudnék hirdetést feladni? persze tudom hogy ebbe nem megy bele senki se ingyen és így is kalkulálok, csak kéne valami olyan oldal vagy platform ahol sikerül is találni partnert

26f Pest megye



2023. szept. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Smpixie
2023. szept. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik ha jól nézel ki és nagy a farkad.
2023. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Szexmentes fétishez nagyon nehéz partnert találni. Az smpixie nem ér semmit.
2023. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én viszonylag tapasztalt vagyok ebben a témában, és nem értem mi a bajotok a rosszlányokkal. Higyjétek el, hogy ha csak szexmentes fétisről van szó, akkor sokkal jobb hivatásos lánnyal lenni. Ők sokkal profibbak. Velük ha megbeszélsz valamit akkor az úgy is lesz, nem nyafognak, nem finnyáskodnak, nincs az, hogy "elfelejtenek" eljönni a találkozóra. És ráadásul töredékáron vállalják, mint mondjuk egy egyetemista lány, aki meg van róla győződve, hogy ő milliókat ér.

Ráadásul az előítéletekkel ellentétben, a rosszlányokon is lehet találni tök értelmes, és csinos lányokat, akikhez lehet menni rendszeresen.


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, én itt az oldalon is találtam már ilyen lányokat. Volt amelyik jött rendszeresen, de pár hónap után én untam meg, mert olyan unott fapofával csinálta, hogy elment a kedvem az egésztől. De a többségük komolytalan volt , és 1-2 találkozó után szó nélkül eltűnt. Pedig én nem szoktam filléreskedni, volt amelyik elég szép pénzt kért és belementem.


Szóval összegezve, szerinten szexmentes fétisre jobbak a hivatásos lányok.

2023. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!