Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlenség ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felelőtlenség ez egy férfi részéréről, vagy én túloztam és túl szigorú voltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta együtt vagyunk már párommal. Az utóbbi időszakban felhagytunk a gumival, mert neki jobb így - ezt nem várta volna el tőlem, de nagyon nem volt jó neki tényleg - tegnap este együtt voltunk.

Miután kiment mosdóba párom, mondta, hogy észrevett egy kis pirosodást, pirost foltot a makkján. Hát gondoltam, lehet, hogy irritálta valami együttlét közben, lévén, hogy a Pharmatex az tud csípni azért. De úgy hiszi, hogy korábban is lehet látta már.. Mondom mennyire korábban? Hát nem tudja, talán egy hete, mert annyira a napokban már nem figyelte, lehet azóta el is tűnt, csak most jött vissza stb. Na most lehet én vagyok a hibás, de lehordtam, hogy ez rohadt nagy felelőtlenség, ha partnered van, erre nagyon figyelni kell, hogy mit veszel észre magadon, egészen addig, amíg az el nem tűnik onnan. Eléggé kiakadtam, hogy remélem most elkaptam valamit és majd nyöghetem, mert nekünk nőknek ez sokkal veszélyesebb. Abban reménykedem, hogy a Pharma fertőtlenítő hatása ellátta a bajt, és nem lesz belőle semmi.

Egyébként azt mondta nem fáj, nem viszket neki semmi, csak ilyen 2 kis folt magában. Lehet csak dörzsölődés/irritáció, de szerintem ilyesmire nagyon oda kellene figyelni.

Láttam, hogy rosszul esett ez neki, meg bocsánatot kért, de nem tudom én voltam-e ebben túl szigorú.. ?



2023. szept. 10. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
fsszsag, ha baja van mar reg elkaptad, nem most hogy elojottek a tunetek..
2023. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Vagy 2 hete nem voltunk együtt, nem volt rá alkalmunk.
2023. szept. 10. 12:03
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
es? ha nem volt massal akkor akár évek óta is hordozhat bármit. felesleges a hisztid, ha elkaptad, akkor nem az elmult 2 hetben kaptad el
2023. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Először is nem hisztizek, felnőtt nő vagyok, aki figyel az egészségére. Kérlek, ne személyeskedj.

Kettő, akkor rég lenne nekem is valami tünetem, ha évek óta hordozna valamit. Ez nem régóta fennálló gond neki.

2023. szept. 10. 12:06
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
akkor olvass utana, hany evig lappanghat bármi, pl hpv, mielott tunetet okozna. De az is lehet hogy semmi baja
2023. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy milyen tünetei vannak a HPV és HIV fertőzésnek, de ez nem tartozik közé. Azért azon sokkal specifikusabb tünetek, én ilyesmire nem mernék gondolni. Lévén, hogy 5 éve vagyunk együtt, ez azért megmutatkozott volna szerintem.

Főleg, hogy nem 1x voltam azóta teljeskörű nőgyógyászati vizsgálaton.

Meglehet, hogy csak dörzsölés persze, de nem erre irányult a kérdésem amúgy sem, hogy mi baja lehet. Szerintem akkor is kötelessége egy férfinek erre odafigyelni.

2023. szept. 10. 12:22
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Túúúúúúúúúúúlparázod, de durván!!! Egy apró piros pöttyöt úgy kb. 50 különböző dolog okozhat aminek semmi köze az STD-khez.

Nagyobb bibi a leírásodban, hogy 2 hete nem voltatok együtt... az álmoskönyvek szerint nem túl jó ómen ha egy pár csak két hetente dug.

2023. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Hát egy ilyen hisztivel elintézted volna, hogy pár hétig ne legyen hozzád kedvem.
2023. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Túlzó, nem értek veled egyet.

Elsőre nem szólt, de amikor még mindig megvolt szólt. Ez így rendben van

2023. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt ennyire durva betegségekről ebben az adott esetben?? Ezt most honnan veszitek? :D

Egyszerűen azt írtam, úgy gondolom, hogy felelőtlenség az ember párjának nem odafigyelni ilyesmire, mert bármi probléma lehet, nem tudhatjuk.


#7 ezen felül egy picit szállj magadba kérlek, amiért ilyeneket írsz valakinek. Történetesen semmi közöd nincs hozzá, hogy miért nem tudtunk éppen 2 hete együtt lenni. Senki nem mondta, hogy két hetente “dugunk”, meg amúgy mi a franc közöd van hozzá? Tudod ennek számos oka lehet, amit az ember nem köt más orrára..

Abszolút a kérdés lényegi részét megkerülve azon kezdesz el nyammogni, ki mikor volt együtt a párjával. Undorító vagy, remélem tudod.


Bírom, hogy amint egy nő meri hangoztatni a véleményét, ami az ő érdekét szolgálja, az egyből hisztivé válik :D erről le kéne szokni a 21.században, kicsit se tűnsz nőgyűlölőnek. Tudod, van olyan barátnőm, aki csúnyán megjárta egy nemi fertőzés miatt, a párjának ellenben nem voltak durva tünetei. Ez nem vicc, pláne nem egy hiszti.

Minden évben felhívják a figyelmet a nemi betegségekre, mert annyira nem foglalkoznak ezzel, főleg a férfiak.. Nálunk sok forog kockán. És ismét: nem a jelenlegi esetet gondolom egy halálosan komoly helyzetnek, általánosságban gondolom azt, hogy egy embernek figyelnie kell ezekre a partnere jóléte érdekében is.


Én senkinek nem írtan rossz szájízzel, ellenben itt pár ember nagyon nem tud tisztelettel írni, és indokolatlanul támadni kezdi a másikat, nem értem, miért. Le lehet írni az ember véleményét normális hangvételben is. Köszönöm.

2023. szept. 10. 13:42
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!