Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki volt olyan helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt olyan helyzetben, ahol valami extrém dolgot kellett tennie, ami neki nem tetszik és nem mert, vagy nem akart netán nem tudott nemet mondani?

Figyelt kérdés

Nem csak szexuális dolgok lehetnek.

F/L jelölés megköszönném.



2023. szept. 11. 06:17
A kérdező szavazást indított:
Nem tudtam
Nem akartam
Nem mertem
8 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen dolgokat csak az tesz meg,aki valamiért kiszolgáltatott,vagy gumigerincű,vagy képtelen magában meglenni és még ahhoz is ragaszkodik,aki alázza,vagy bántja,vagy egyszerűen csak lenézi a másik egyéniségét,akaratát.

Rengeteg ilyen ember van, mindkét nemben.


Férfiként sosem tettem semmi olyat,ami nem tetszett és másokat sem vettem rá,nem is vennék rá ilyenre.

Viszont volt barátom,akivel ezért szakadt meg a barátság,mert sokat panaszkodott a nejére,ennek ellenére mint a csicska,ugrott neki mindig.

Ha valamit nagyon utálok emberben, az a szolgalelkűség és a megalázkodás,illetve az újrakezdés egy szakítás után.

2023. szept. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira extrém, de régen az exem folyamatosan az análra akart kényszeríteni. Nagyon rosszul is csinálta, ritmustalanul és fájdalmasan. Annyira paráztam tőle, hogy legközelebb már hánytam és ment a hasam is (az idegességtől) így rengeteszer megúsztam. Ő meg folyamatosan arra kényszerített volna. Azóta már szerencsére a múlt része, évek után talán most lenne kedvem "kipróbálni" újra az anált, de ehhez több év kellett, mire kihevertem.

28N

2023. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#

Nem jó ez, de ha szeretnéd és a mostani partnerre óvatos, sok szerencsét hozzá 🙂

2023. szept. 11. 06:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan korszakom, hogy nem tudtam eldönteni biszex vagyok e mert sokat fantáziáltam más férfiakról, így a neten kerestem egy alkalmi partnert akivel találkoztunk. A dolog elején választ kaptam rá, hogy nagyon nem vagyok biszex, de nem mertem megmondani az embernek, hogy fejezzük be, haza akarok menni. F
2023. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fantázia más mint megélni.

Köszönöm a választ

2023. szept. 11. 06:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy házibuliban még régebben le szoptam egy srácot,izgalmasnak tünt egy idegennel kipróbálni félre mentünk egy szobába ,majd térde nyomott ,és egy kicsit durvábban is bánt velem ,de már ott nem mertem vagy inkább nem akartam szólni a számba akarta élvezni amit nem szerettem volna de nem tudtam ellenkezni így le is kellett nyelnem
2023. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ex barátnőm kért fura dolgokat, valójában dominált fölöttem, nem akartam menet mondani.
2023. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú magányos időszak után lett végre párom és el sem akartam hinni hogy milyen gyönyörű és vonzó. Aztán szép lassan előjöttek a gikszerek és egy ideig nem akartam neki nemet mondani nehogy megint egyedül legyek aztán amikor már pisi kaki vér dolgokat is be akart venni a szexben mondtam hogy ez nekem már sok.

F

2023. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Mi az amit még bevállaltál?
2023. szept. 11. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor arra kért hogy folytassam ájulásig, mert csak akkor volt orgazmus a ha fizikai fájdalma is volt közben, vagy ha nagyon megalázva, kiszolgáltatva volt.

És ezek minél erősebben voltak annál nagyobb volt az orgazmusa...

2023. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!