Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan helyzet, amikor "illett volna" visszafogni magatokat szex közben, de valami miatt képtelen voltál rá?

Figyelt kérdés

Pl. amikor mások meghallhattak, de mégis szenvedélyes, hangos voltál, mert egyszerűen nem tudtál csendben élvezkedni?

Nem volt belőle kellemetlenségetek utána? Pl. barátok, rokonok, lakótársak, szomszédok előtt?

23L



2023. szept. 11. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Kertes házba lakom kint voltam az udvaron mikor a szomszéd asszony szeretkezet hat nem fogta vissza magát elég hangos volt. Nyilván ő nem tudta hogy az udvaron vagyok meg ha tudta volna nem hiszem hogy nagyon érdekelte volna!

Izgatott állapotba jöttem 😁🤣

2023. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt - ne irigykedjenek :)
2023. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Pasi vagyok de exemmel volt a szitu. Bátyám egy kocsit adott el, a nappaliban írták az adás-vételiket mi meg bent csináltuk a mókát... Csajom nem azt mondom hogy hangosan de ki lehetett hallani.... Után mentünk el sógornőm meg vihogva mondja csajomnak hogy baszki... Azért visza fogjattad volna magad a vevő meg a felsége alig bírta ki nevetés nélkül... A nő nőtt írta a papírokat közben meg kuncogva pirult.. Ahogy kihallatszottak a kéjes hangok.... 🤣😝😝
2023. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked volt ?
2023. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!