Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmus, nem is várja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmus, nem is várja meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello,


Furi, mert nem szoktam online tanácsot kérni, de amúgy sem, viszont most nem tudom mit tegyek.


Előjáróban néhány szó rólam és a kapcsolatomról.


Egy 9 éves kapcsolatot hagytam ott valakiért, akivel most együtt vagyok. Szeretem, de úgy érzem más, mint mikor megismertem. Nem úgy viszonyul hozzám, mint akkoriban, annak ellenére, hogy igyekszik és folyton mondja, mennyire szeret.


Szexuális téren nagyon hasonló az érdeklődésünk és ő is sok mindenre nyitott bizonyos kereteken belül, mint én. Viszont sokszor adódik, hogy eléri a csúcsot és utána teljesen nyugodtan "hátradől" és sokszor el is alszik, holott nekem esetleg még nem jött össze az orgazmus. Nem rendszeres, de elég sokszor előfordul és nem tudom mire vélni. Exemnél pont ez volt egy nyomós ok, amiért ott hagytam, mert őt csak az érdekelte, hogy neki jó legyen és még arra sem figyelt, ha esetleg fájt nekem. A mostani ügyel arra, hogy jó legyen és ne fájjon, de mint fentebb leírtam, előfordul ilyen helyzet.

Már már kellemetlenül érzem emiatt magam, hogy lehet én várok el sokat az együttléttől és kapcsolattól, mert nem az a bajom, hogy nem vagyok képes orgazmusra, hanem csak nehezebben jön össze.

Nem tudom, hogy érinthetem a témát, mert sok mindent meg tudunk beszélni, de szerintem ez nem egy olyan dolog, amit mondanom kellene, hanem éreznie kellene, mivel nem tudok ilyenkor hozzábújni és úgy tenni, mintha nem bántana. Mindig érzi, hogy valami baj van.

Azt hozzá kell tennem, hogy az előző kapcsolatában nála fordítva volt és ő maradt sokszor "hoppon". Szóval tudnia kellene, hogy milyen érzés. Mert ha 1-1 alkalommal nem úgy alakul, az nem olyan nagy gáz szerintem, de amikor már havi 2-3 alkalommal, az valahogy elgondolkoztat, hogy mi lehet a baj. Állítólag vonzónak talál és még sosem volt senkivel ilyen jó a sex és sosem kényeztették így, mint ezt esetleg tőlem megkapja, és állítólag ő is szeret kényeztetni, de eddig csak a kapcsolatunk elején éreztem, hogy igen, tényleg így van.


Mit tegyek? Felejtsem el és éljek evvel? Hogy tudom tudtára adni még egyértelműbben szavak nélkül? Csináljam én is ezt, hogy félbehagyom?


Előre is köszi a válaszokat. Remélem nem túl zűrös, amit írtam


2010. okt. 17. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehogy elfelejtsd..ez azért nem egy kis apróság,megmérgezheti a kapcsolatotokat,ha elfojtod magadban ezt.Velem is volt ilyen..eleinte mindig odafigyelt rám..így vagy úgy,de kielégített aztán ez így kezdett elmaradni és végül mindig az volt,hogy csak nekem voltak "kötelességeim" és ő meg sosem kedveskedett nekem..aztán ezt így mondtam neki,kérdezte hogy hát akkor miért nem szólok neki?!És azt feleltem,hogy úgy érzem emiatt nem kéne szólnom.Aztán ment megint ugyanaz ami eddig..aztán megint szóltam neki..és 2* vagy 3* szóltam neki emiatt és mostmár tényleg minden a régi,mint az elején..még jobb is.Mondd el neki a problémádat,de ne úgy,hogy te is azt csinálod amit ő veled..még akkor is ha jogos lenne:)
2010. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a páromal jo ideje vagyunk együtt..soha nem történt meg olyan hogy ö hamarabb menjen el mint én...megvár..ha kell dolgozik még ezen hogy nekem jobb legyen,mindig én vagyok az elö..a napokban ezt elször és remélem utoljára forult elö hogy hamar elsült..annyira bántotta a dolog hogy nem tudtam mit mondhatnék mert nem zavart hát istenem kell egy ilyen görbe szex is.nagyon a lelkén és a szivén viselte..amit ezzel kiakarok bökni,hogy önző a pasid..és ha szex nem olyan mint ahogyan szeretnéd ismét tovább fogsz álni valaki másért.ülj le és beszéld meg vele...nem csak ö van egy szexuális élményben.nem hiszem el hogy ezek után képes a szemedbe mondani hogy szeret téged.

22/L

2010. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :)

Elég furin érzem magam emiatt és megpróbálom szóba hozni, mert ezek szerint nem elegek a jelek a férfiaknak...csak azt nem tudom hogyan

Viszont örülök, hogy nálad rendeződött :)


Még egyszer köszi :)

2010. okt. 17. 12:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy tapasztalnod kellett, de emellett örülök, hogy párod ennyire odafigyel rád.

A Kedvesem elvileg tudja, hogy milyen érzés, ha nem fejezik be, mert mint írtam az ex-e nem figyelt rá és a csaj tényleg önző volt.

Lehet én rontottam el, mert próbáltam ezt kompenzálni és éreztetni vele, hogy nekem az ő igényei, vágyai a legfontosabbak, mert a legeslegelején nehézségei is voltak, amiket sikerült szerencsére átvészelnünk. Emellett pedig a saját igényeimet hanyagoltam.

Sajnos én, mint általában ilyenkor mindig magamban keresem a hibát, hogy nem vagyok elég vonzó neki stb stb.

Kicsit frusztráló, de mint írtam, megpróbálom szóba hozni, már csak azt nem tudom, hogyan és mikor.


Köszönöm a válaszotokat :)

2010. okt. 17. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Örök félelmem, hogy ha egyszer végre lesz barátnőm, vagy fel sem áll az idegességtől vagy gyorsan elsülök és akkor csak ülök majd az ágyon összeroskadva.

Mindig gondolkozok, mi lehet, hogyan lehet egy nőnek jobb, de ugye a gyakorlat számít. Az nekem meg nincs.

Visszatérve a kérdésre, mindenképp beszéljetek a dologról, hogy ez így neked nem jó. Elvégre kölcsönösnek kellene a dolognak lenni.

2010. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia,


Igen, elhiszem, hogy örök félelem, de ő tudja mi jó nekem, ráérez és tudja hogy állok hozzá, de mégis van hogy elalszik vagy annyiban marad és ez sajnos nem egyszer fordult már elő.

Én felismertem nála, hogy bajok vannak és beszéltünk is róla és együtt dolgoztunk azon, hogy megoldjuk. Véleményem szerint sikerrel.

Remélem én is szóba tudom hozni...csak sajnos nem egyszerű :(


Köszönöm a válaszod :)

2010. okt. 17. 14:15
 7/8 rozika10 ***** válasza:

nekünk is volt ilyen gondunk de van megoldás. Mikor hátra dől hiszen ő már végzett kezdj el maszturbálni!!!!

Meg fog lepődni és vagy segit vagy legközelebb nem hagyja hogy igy érjen véget a szerelmezésetek!jó élvezkedést!!

2010. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet :)

Hát ezt már próbáltuk/próbáltam és volt mikor bevált...de most már kevésbé. Meg nekem is már kellemetlen volt legutóbbi esetben, hogy akkor megint én fejezem be magamnak és inkább abbahagytam.

Pedig nem lehet mondani, hogy nem változatos a szex, mert elég sokszor újítunk a dolgon...lehet tényleg velem van a baj...? :(

2010. okt. 17. 16:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!