Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudok találkoznifixen út...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok találkoznifixen út szélén ácsorgó örömlányokkal a 10 es út mentén esztergom és budapest között? Vagy esetleg még zsámbék irányába.

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen időpontokba kell őket keresni?

2023. szept. 14. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Hogy ott vannak-e azt nem'tom, de Bp-n jópár helyen korzóznak. Az útszéliek napközben dolgoznak, világosban (ugyebár este ki látná őket az út mentén?), illetve amíg még mennek a kamionok, teherautók.

A helyedben inkább lakásoshoz mennék. Nem annyival drágább, mint amennyivel igénytelenebb egy útszéli (a szakma legalja).

2023. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsámbék felé sokszor szopattam
2023. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincsenek ezeken a helyeken se éjjel, se nappal..
2023. szept. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma volt dolgom pest és zsámbék környékén de sajna egyet se láttam semerre.Sebaj akkor maradnak a netribik.Azért köszi.
2023. szept. 15. 19:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!