Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az már eléggé fura, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már eléggé fura, ha egy srácnak nem áll fel előjáték közben, hanem csak perverz fétisek közben?

Figyelt kérdés
És ez mitől lehet?

2023. szept. 15. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Attól hogy az illető aszexuális, vagyis nincs vágya a hétköznapi keretek között értett szexre. Tehát őt nem izgatja az átlagos heteroszexuálisok között levő szex. Viszont ha a perverzióira meg merevedése lesz akkor az meg izgatja, ergo perverz. Hogy mitől alakul ki fogalmam sincs, szerintem ugyanúgy az ember egyedi személyiségében rejtőzik mint a hetero- vagy homoszexualitás, tehát se nem öröklött se nem tanult jellem én szerintem.
2023. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
74%
Maradjunk abban, h leginkàbb a fétisei megélése foglalkoztatja, semmint a kölcsönös örömszerzés.
2023. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem az egy dolog hogy mi foglalkoztatja, ha valakinek elkezd foglalkozni a farkával egy meztelen nő annak akarat-akartlanul is állni fog.
2023. szept. 15. 21:23
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
24%

Nem feltétlen.


Nàlam is van, h belealszok egy xumiba.

Szó se róla, ez olyan 18óra ébrenlét, 6fekes utàn 😅😉😉😉

2023. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
18%
*feles
2023. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Csavarnék kicsit a kérdésen. Mi lenne ha nem lenne meg az adott fétis? Akkor nem állna fel abszolút, jól gondolom? Ez többeket is érinthet merevedési problémaként, kisebb nagyobb testi bajok, kortól is függ, meg életmódtól. Aztán van akinek első pár alkalommal szintén gondja van a rendes merevedéssel. Lehetséges itt is hasonló a helyzet. A fétis pedig csak egy olyan extrém löket, amitől ha alapból is rendesen állna a farka, akkor attól a fétistől pedig iszonyat keményen. Nem tudom mennyire érthető, amit próbálok átadni. És persze ott vannak azok a lehetőségek is, amit a többiek mondanak.

A legbiztosabb az lenne, ha finoman megpróbálnád megtudakolni tőle is hogy mi a helyzet. Ha kellően bizalmas a viszony hozzá, remélhetőleg választ is kapsz tőle.

2023. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, csak erősen fetisiszta (szaknyelven un. exkluzív mértékben). Ha neked passzol a fétise, el tudod fogadni akkor bingó - a pasi baromi hálás lesz érte, hogy te elfogadod és tőled megkapja. Még jobban fog kötődni hozzád.
2023. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mikeXxX ***** válasza:
100%
3# pontosan mit èrtesz foglalkozás alatt ? Azèrt mert ha hármat húzogatsz rajta mèg nem fog merev lenni neki szerintem plusz a kölcsönös örömszerzès arról szól hogy a másik vágyait megadjuk .
2023. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, ez te vagy ?

EZ egyenes út az impotenciához.

2023. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 egyébként igen, így van. Ezt nem érti sok lány. Nem csak a nők műszere speciális és érzékeny, hanem a férfiaknál is jól kell csinálni a dolgokat. Nem úgy van az mint a filmekben hogy meglátja a nőt és már áll mint a cövek és ráront és azonnal leteperi és máris szexelnek. A valóságban nagyon sok férfinak ugyanúgy izgalmas előjáték kell, vagy legalábbis helyes praktika, pl a jól csinált kézimunka. És sok nő nem is gondolná hogy rosszúl csinálja ezt is. Ha a párja próbál utalni rá hogy másképp és hogyan lehetne jobban, akkor meg egyenesen megsértődik. De attól hogy rángatod, meg hogy lelketlenül gyilkolod a fitymaféket, attól még nem lesz jó kézimunka, sőt többet árt mint használ. Kifejezetten vágyölő is lehet, ha bántják a farkunkat. Szóval én is kíváncsi lennék, hogy mit értesz foglalkozás alatt.
2023. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!