Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire beteges hogy kifejezetten érdekel mások szexuális élete?

Figyelt kérdés

Van olyan barátnőm akivel oda-vissza rendszeresen kitárgyaljuk az élményeket. Gondolom ilyen másnak is van. De nekem full random ismeretlen embereket látva is gyakran bevillannak intim dolgok. Egyre gyakrabban jut eszembe hogy mások hogyan csinálhatják stb. És néha nagyon felizgat a dolog.

Normális ez???

19/L/B



2023. szept. 17. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondanám extrémnek. Amíg csak fantáziálsz róla pláne nem. Ha a másik fél is szívesen beszél erről és nem hozod zavarba, nem zaklatod ezzel akkor semmi gond nincs vele. Én is szeretek ilyenekről beszélgetni sok ilyenen vagyok túl akár személyesen akár csevegésben (messenger, itt stb.) amikor úgy hozta a beszélgetés.

46F

2023. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Kb mindenkit izgat ez valamilyen szinten, csak ez mindenkinél tabu téma.
2023. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Engem pl pont nem érdekel ki hogy kefél otthon. 🤣
2023. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nálam ez sosem volt tabu téma. A lakótársamat is megkérdeztem hogyan dugta a csaját amikor másfél órán át visítozott a szomszéd szobában...

22L

2023. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És mit mondott? Utolsó
2023. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lazy Lover ***** válasza:
Nem beteges engem is érdekel mások szexuális élete
2023. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerőseimet, barátaimat, sőt, még rokonaimat, testvéremet is elképzelem milyen lehet szex közben. Nem izgulok fel rá, de elképzelem őket egy-egy pillanatra. Nem szexuális izgalom, inkább csak kíváncsiság szexuális töltet nélkül.
2023. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sem beteges. Sok ember ilyen. Én is szeretek intim témákról beszélni másokkal legyen az haver, ismerős, barát vagy akár ismeretlen is ha nyitott rá. Engem is érdekel sokszor másoknak mik az élményeik, fantáziáik. Nálam nem tabuk ezek a témák ha normális a beszélgető partner.

26F

2023. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Engem is érdekel, szívesen beszélgetek is róla az ismerősökkel.

Onnantól gáz a dolog, ha bele is avatkozol mások nemi életébe, vagy ténylegesen teszel is érte, hogy megfigyeld őket.

2023. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beteges vagyaim Vannak, lanyok akinir elmondom, mik
2023. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!