Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Ti hogy mondjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy mondjátok a párotoknak, hogy orális kényeztetésre vágytok? Mit mondok, hogy ne legyen obszcén?

Figyelt kérdés
Pl Drágám, vedd légyszi a szádba... ?

2023. szept. 20. 14:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
94%

Kb mint az Amerika Pite filmben.


Szólj le szépségem 🤣.


Jót nevet rajta azután oda vissza megy a kényeztetés

2023. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Olyan szopatlanul érzem magam.
2023. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
laza pipa?
2023. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem mondtam egynek sem.Szép lassan rá vezettem ,miközben nyaltam punciját.Rá jöttek,hogy nem csak nekik jó.1x egy szűz csajt vezettem rá így.Két hét után nem tudtam le rázni dárdámról.Imádta ,(19 cm)főleg ha egy kicsi becsípett elötte.Úgy szerette a legjobban.Akár egy parkban is ki elégitett.El tüntetve ,le nyelve a bizonyitékot.
2023. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Na azért van egy két kretén pasi itt.Micsoda bunkó válaszok.Nem csodálom ,hogy nem egyböl teszik meg nektek a csajok.Szó nélkül.Tanuljatok illemet!!!
2023. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!