Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha porszívóval kiszívják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha porszívóval kiszívják a puncit, az inkább élvezetes, vagy fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azon gondolkodtam, egyszer kipróbálnám, milyen porszívóval kiszívni, de kicsit tartok ettől, hogy fáj, vagy milyen lesz. Akinek van tapasztalata, szívesen fogadom.



23/L



2023. szept. 20. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbáltam, először mindenképp ajánlom, hogy bugyi nélkül harisnyanadrágon keresztül csináld, hogy tapasztald meg milyen érzés valójában. Aztán amikor már ezt megszoktad akkor próbáld harisnya nélkül csak pucin szívni, ha állíthatós a szívóerő akkor először alacsony fokozaton csináld.

Bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan.


25/L

2023. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen ezt tanácsolod? hát te hulye vagy xd
2023. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!