Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amiatt magas a libidóm és áll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiatt magas a libidóm és áll folyton a péniszem, mert kisebb? Mit tegyek hogy ne izguljak fel óránként?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel nem fog állni mindig. A meretnek ehhez nincs köze, inkább életkor függő. De ne írd le hány éves vagy, mert 16 alatt bannolnak
2023. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesz még olyan kor az életedben, amikor ha hetente tud majd állni egy órát, annak is örülni fogsz.

Most annak örülj, hogy ilyen sűrűn van erekciód

2023. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom,hogy örülj neki,hogy egész nap kőkemény a peniszed!Majd ahogy idősebb leszel,nem lesz ilyen gondod!
2023. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég nagy van, de a kérdést nyugodtan én is írhattam volna. Ettől még ugyanúgy áll, ugyanolyan gyakran és legalább olyan keményen, mint a tiéd. ;)


Igazából az egy dolog, amiért szoktam irigyelni azokat, akiknek kicsi, hogy ti nyilvános helyen is feltűnésmentesen el tudjátok rejteni az erekciótokat.


Mondjuk ettől még nem bánom, hogy ekkora. Meg biztosan nem cserélnék senkivel, mert a lányoknál azért jól jön a méret általában. ;)

2023. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért az eléggé érdekes és merész következtetés, hogy éppen a kis méreted miatt lenne magas a libidód, és állna folyton a farkad :D

Akkor szerinted akinek nagyobb farka van a tiédtől, annak kisebb lenne a libidója a tiédtől, és nem állhat folyton a farka?? :D

2023. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!