Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A feleségem leszbikus kollegan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem leszbikus kolleganője letapizta a feleségem, szerintetek akar tőle valamit?

Figyelt kérdés
Én nem láttam csak egy képet róla, és úgy derült ki.

2023. szept. 23. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmet folyton letapizta a volt kolléganője. Hetero nő. Szexuálisan túlfűtött. Nem tudom mit szeretett volna.
2023. szept. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így van, akkor te úgy is kispályán ülsz. Ha feleséged ki akarja próbálni, akkor azt szó nélkül fogja tenni. Ha nem, akkor meg úgy is mindegy, hogy mit akar a másik. Ezen kár feszengened.
2023. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2

Nem azt mondtam hogy a feleségem akarja. Ő ezt szerintem annyira nem élvezte.

2023. szept. 23. 07:46
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én dolgoztam pár évig olyan helyen ahol az egyik vezető leszbi volt, ő behozott oda egy csomó leszbi meg meleg fiú ismerősét. A fiúkkal semmi gond nem volt, de a leszbi lányok nagyon erőszakosak. És nem értenek abból, hogy te hetero vagy és csak nyomul és tapad és jön beszélgetni és keresi a társaságod és kisétál a megállóba veled és hazakisér és állandóan bulikába hív. Borzalmasak.
2023. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 érdeklődő35 ***** válasza:
51%
4# nem lehet, hogy nem nyomulnak, csak közvetlenebbek, mint az átlag, mert fel merik vállalni magukat? Tettek szexuális ajánlatot? Tapiztak? Vagy annyi volt csak, amennyit leírtál?
2023. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

#5 Nem közvetlnek, hanem erőszakosan nyomulnak. A kettő nem ugyanaz. Tettek. Tapiztak.


Am. a feleségemmel történt, akivel 1 munkahelyen dolgotunk akkor. És nem csak őt ért attrocitás, hanem minden 20-30 körli nőt... jó páran ezért mondtak fel.

2023. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!