Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor es hogy alakult ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor es hogy alakult ki nalatok a cuckold téma? felesegeteknek hogy adtatok be, mit szolt?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, ez hogy alakult ki, vagy milyen tipusu ember kell ehhez. En nem tudnam elkepzelni, hogy ezt vegignezzem, plane elvezzem is, de nem vagyunk egyformak, szoval johetnek az oszinte valaszok:)
2023. szept. 23. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3as után. Jó látni.
2023. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán még 17-18 évesen, amikor az akkori barátnőmet kicsit beivott a haveromra rámászott először csak viccből, de amikor látta nem reagálok rá rosszul, akkor beleült a farkába.
2023. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
es mit szol ehhez a felesegetek vagy uj baratnotok?
2023. szept. 23. 17:28
 4/4 A kérdező kommentje:

es egyebkent errol a kornyezetetek (pl barataitok) tudnak?

en pl egy baratomrol sem tudom elkepzelni es egy ismerosomrol sem tudom, hogy ilyenre gerjedne.

2023. szept. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!