Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányról, aki a második randin lefekszik a fiúval?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 19:19
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Attól is függ szerintem,hogy mióta ismerik egymást..
2010. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Miert ne?
2010. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

szerintem is függ attól,hogy mióta ismerik egymást. mi a párommal kb. 3 éve ismertük egymást, baráti körből, meg szomszédból... és mi már a 3 év után az első este lefeküdtünk egymással, de már akkor mondtuk egymásnak járjunk....

lehet hogy ribi vagyok??? :) :D:D

2010. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy milyen az akkori lelki állapota, a magánélete.

Nekem volt olyan, hogy valakivel 1x találkoztam, le is feküdtünk, aztán ennyi.

Volt, akivel jártam (kicsit több, mint) 1 hétig, de csak miután szakítottunk, feküdtem le vele, és kib*szottul beleszerettem, de nem lett belőle már kapcsolat sajnos. Nem az számít, hányszor találkozunk...

2010. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
mondjuk ha kb másfél hónapja ismerik egymást.de össze is jöttek
2010. okt. 24. 21:01
 26/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem gond,... miert kellene arrol megitelni egy lanyt, hogy mikor fekszik le egy fiuval? mikor a pasi mar az elso randi elott...mikor meglatja a csajt, altalaban arrol almodozik , hogy a csajjal milyen az agyban....akkor ez a csajnal miert lenne mas???? o ugyanugy vagyik a szexre mint egy fiu...ebbol nem kell megitelni senkit, szerintem...

17/L

2010. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
a fiúk az ilyeneket szeretik
2010. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!