Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen a domináns nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a domináns nő?

Figyelt kérdés

Ha egy csaj erényövben akar tartani órákig, hozzád dörgölőzik anélkül hogy betehetnéd. Szádba köp és elkeni rajtad. Kényeztetned kell, kinyalnod, ujjaznod. Lábat csókolnod. Csak akkor élvezhetsz el amikor ő úgy dönt.


Akkor ő egy domina?



2023. szept. 27. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismersz ilyet?
2023. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szadista, a domináns azt jelenti hogy ő irányít, de nem kéne hogy kínozzon. Szerintem nem ugyanaz a kettő.
2023. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki hogy, szóba állt veled Mázlista
2023. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bill ***** válasza:
36%
Nem ő domina, te vagy lúzer!
2023. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A minden domina mást szeret.

Ha ő irányítja mit tegyél akkor van benne domináns hajlam, de lehet szadista hogy élvezi ahogy szenvedsz.

Ha neked is tetszik semmi gond ha nem akkor beszéld meg vele és utána dönts hogy mit szeretnél vele.

2023. okt. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már inkább szadista. Én domináns személy vagyok az élet minden területén így a férfiakkal és a párkapcsolatomban is. A dominálás az nem a kínzásról szól, hanem arról, hogy az akaratomat tűzön-vizen is keresztül viszem, ráerőltetem a másikra, esetleg megalázom emberi mivoltában szavakkal. De semmikép sem erőszakos és fizikális tevékenység. Max 1-1 pofon.
2023. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Kis pöcs vagy nem férfi
2023. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Mindenképpen domináns magatartás. De nem szadista, az egész mást jelent.

Kedvére használ, és jól teszi.

2023. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ez ennél sokkal komplexebb, de lényegében igen annak tűnik.
2023. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!