Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szexpartnert érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexpartnert érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha nekem egy szexpartnernál egy fontos kritérium legyen, hogy ne tudódjon ki, hogy van ilyen kapcsolatom, hogy érdemes ezt csinálni? Inkább olyan idegennel, akit alapból nsm is ismerek? Gondolkoztam azon, hogy egy számomra vonzó férfival kéne összejárnom, akinek az igazi nevét, lakhelyét nem tudom és ő sem az enyémet, csak mindig megbeszélnénk egy anonim oldalon a találkozó helyét és időpontját. Szerintetek jó ötlet? 22/N
2023. szept. 28. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg pontosan a bizalom a legfontosabb. Az én partnerem tud rólam mindent, én is róla, de eszembe sem jutna, és neki sem, hogy bárkinek bármit mondjunk.
2023. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik is kapcsolatban él, jó eséllyel diszkrét marad!
2023. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es: ettol felek, hogyha vege, akkor elterjeszti ezt az egeszet, visszael a bizalmammal!!
2023. szept. 28. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ugyan független vagyok, de volt olyan kapcsolatom amelyik 9 évig tartott és nem derült ki. Tudtuk tartani a szánkat.
2023. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
#3! Az olyan pasi egy gerinctelen féreg!
2023. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ha nem bízol meg benne, akkor szerintem kár is lefeküdni vele. Először ismerd meg. #1es
2023. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen bizalom

Ha szexelni tudsz vele, akkor beszélni is.

Lehet, neked jobb egy idegen, de ez is bizalmi lesz.


Írj, adj egy most csinált címet, s csevegjünk!


Köszönöm!


Budapesti férfi

2023. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg azért kicsit személyesen is,ha nem diszkrét akkor felejtős.A bizalom alap kell legyen!!
2023. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt, idősebb pasit! Persze csak ha bejönnek neked!
2023. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezen gondolkoztam. Azt látom hogy kevés olyan ember van, legyen az nő vagy férfi, aki tudja kezelni ezt a helyzet. Előbb utóbb van aki többet akar, vagy csak rossz kedve van, kiborul ( nekem volt már hogy egy csaj hisztizett) aztán aggódhatsz hogy kitudódik, vagy beköp a párodnak, stb...

Szóval én is preferálnám ha minél kevesebbet tudnánk egymásról. De azért túlságosan nem szoktam titkolózni, vannak dolgok amik úgyis kiderülnek. Ha mindkét fél normális akkor jól működhet egy szex kapcsolat.

Ha gondolod rám írhatsz, tudok mesélni néhány korábbi kapcsolatomról.

32f Bp

2023. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!