Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel érjem el, h a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érjem el, h a pasim többet sexeljen velem?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a kisfiúnk, alig sexelünk.
2010. okt. 17. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
lekéne fogynod szivem...
2010. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
bunkó...
2010. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 soundcloud ***** válasza:
Kicsit részletesebben is leírhatnád, mert így nem látunk bele a problémába.
2010. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 JulesM111 ***** válasza:

Kezdetben beszélgess vele, hogy több szexre vágysz, vagy esetleg kérdezd meg tőle, talán zavarja valami?

Sok minden lehet ok a szex kerülésére gyermek születése után. Nekem is fura volt "az első szex", mikor lejárt a tabus időszak.

Kezdetben azok a gondolatok jártak a fejemben, hogy ott jött ki a gyerkőc, megilyesmi marhaságok, de könnyedén túléltem ezt a korszakot...

2010. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
megdugjalak baby?:) csak privátot kell írnod :)
2010. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beszélj a férjeddel erről, és ne nekünk mondd:)

Ez a ti dolgotok lenne, ha neki nem beszélsz róla, akkor senki másnak nem kéne.

2010. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mennyi ostoba tahó gyűlik össze ebben a topikban...mondjuk sokan csorgatják a nyálukat a kérdésekre itt ha már nincs szexuális életük, itt élik ki magukat....


Kedves kérdező, ne foglalkozz velük. Szerintem jót tenne ha néha kettesben csinálnátok romantikus progit, szülőkre bízni a babát.

A szokásos kis női praktikák, próbálj nő is lenni, ne csak anya. Vegyél új parfümöt, ami izgalmas számára mert valami újdonságot érez rajtad, vagy pezsgőzzetek egyet miután elaludt a baba ( nem tudom szopiztatsz-e, ha igen akkor neked alkoholmentest, csak a hangulat kedvéért :))

2010. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad!Kezdj el mozogni-futni-sportolni,fodrász,szolárium,szép ruhák,aztán ha visszanyerted a régi formád ő is vissza nyeri.Ha meg valóban maradt rajtad túlsúly,azt tényleg nem ártana leadni.

Mert ha a férjednek nem tetszenek a túlsúlyos leharcolt nők,akkor szerintem nem jogos azt kérni tőle,hogy erőszakot tegyen magán.

2010. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

keverj viagrát az italába!!!!!!! hahaha


csak aztán ne itt panaszkodj majd, h "a férjem folyton szekszelni akar" lol

2010. okt. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Legyél nő!

2010. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!