Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minek a következtében alakul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a következtében alakul ki egy férfinál a szex közbeni gyors elélvezés?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Az utóbbi három hónapban nagyon gyorsan elélvezek szex közben (férfi vagyok 30 éves). Időben mindez azt jelenti, hogy a régebben, hosszabb ideig tartó aktus lecsökkent 1-2 percre. Nem igazán tudom mi ennek az oka, vagy hogyan tudnám mindezt megoldani. Járt más is hasonló cipőben?

2023. okt. 1. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Új csajod van?
2023. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Feleségem van
2023. okt. 1. 18:14
 3/11 anonim válasza:
nekem ugyan ez amugy :D elozo csajaimnal birtam rendesen akar milyen is volt a tempo de a mostaninal par perc es eldurranok
2023. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És van valami megoldási javaslatok?
2023. okt. 1. 18:24
 5/11 anonim válasza:
utalom a gumit de nalam az segitett van belole ilyen lidokainos zsibbasztos na az
2023. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A gumi valóban jó ötlet
2023. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a gumitól nem leszek kemény. Annyira elveszi az ingert, hogy a katona csak puhán megy bevetésre. Esetleg valami krém, vagy valami tabletta?
2023. okt. 1. 18:39
 8/11 anonim válasza:
kamagra akkor ami meg jo lehet szerintem
2023. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, de nem ugyanazzal a nővel.

Egyszer összejöttem egy csajjal, akivel bárhogy csináltuk, 2 percnél tovább nem bírtam a puncijában, elélveztem.

Fura volt, frusztrált rendesen, mert nagyon szerelmes voltam belé és a korábbi nőimmel normális ideig bírtam még hevesebb tempóban is! Sajnos szakítás lett belőle pár hónapnyi kudarc után, de megértettem, hogy így döntött.

Akivel utána összejöttem, megint jól működtem. Érdekes...

2023. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor változott ilyenre a 20-30 perces menetek után, mikor laposodni és ritkulni kezdett a szex, illetve észrevettem, hogy unja a párom de nagyon.
2023. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!