Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik izgulnak a "small penis humiliation" fétisre?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor miért alakult így szerintetek? Kinek milyen élménye van ezzel kapcsolatban?

#pénisz #fétis #farok #kicsi #small penis humiliation
2023. okt. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti vannak, ha megfigyeltes akkor visszatérőek bizonyos típusú kérdések. És most nem az aggódó bizonytalankodók péniszméret kérdéseire gondolok. Hanem akik alapból úgy jönnek ide kérdést feltenni ismételve, hogy gyalázzák az úgymond saját "kicsi, semmire se jó" 14-15-16 cmes péniszüket, és ehhez keresnek itt megerősítést. Gondolom az a drive, hogy ilyenkor akad pár ember aki szintén megerősíti neki ezt, esetleg trollkodásból szídja és beszól neki alázva. De ebben a formában elég sekélyes élvezet lehet ez. Bizonyára van sokkal magasabb színvonalon is ez az egész.
2023. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Engem ez úgy izgatott, hogy nem én voltam az elszenvedője:D A volt barátnőm mesélt róla, hogy a korábbi barátainak mennyire kicsi volt hozzám képest. Mindezt szopás közben. Nagyon izgató volt hallgatni, nagyot is élveztem.
2023. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen férfit is ismerek. Viszont fizikailag nem látszik rajtuk, mivel mereven is törpef@szúak maradnak.
2023. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 azt hogy kell elképzelni? Mármint hogy szopás közben beszél xd
2023. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én, pedig nem is kicsi
2023. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!