Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mostmár több alkalommal baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár több alkalommal baj van a merevedésemmel a szex elkezdésénél ! Mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés

Mikor párommal neki állnánk szexelni az előjátéknál nem keményedik be annyira hogy neki tudjunk állni szexelni.

Eddig minden rendben volt de nem tudom mihez vissza vezetni hogy mi lehet az oka !

Mikor barátnőm épp játszik vele kézzel kényesztet vagy éppen szájjal a szívem hirtelen neki áll verni hogy abban a pillanat a le is kókad!

Ez nekem marha kellemetlen !

Valaki volt már így esetleg vagy hasonlóan?

Tud rá valami megoldást ?

(31 éves férfi )



2023. okt. 5. 06:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez alapján én lehet, hogy megnéznék egy kardiológust.


Amúgy lelki trauma ért mostanában?

2023. okt. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem !

Csak mikor sokadjára nem jön össze

És amikor neki állunk akkor is az van bennem hogy mivan ha megint nem sikerül

2023. okt. 5. 06:22
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Egy orvos nem árt sosem. Viszont ha görcsös vagy hogy sikerüljön, akkor már az is rányomhatja a bélyegét.
2023. okt. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló régebben. Egyszer nem állt fel, pedig a feleségem nagyon dolgozott rajta. Aztán pár alkalommal előfordult, hogy felállt, de beugrott ez az alkalom és egyből izgulni kezdtem, hogy mi van, ha most is baj lesz? És lett is. Túlagyaltam.

A megoldás nálam(!) az lett véletlenül, hogy munka miatt két hét megvonás volt -se szex, se önkielégítés- már annyira kívántuk egymást mire hazaértem, hogy eszembe se jutott lelankadni. Azóta, ha eszembe jut, hogy "mi van ha...?", akkor arra gondolok, hogy mennyire kívánom az asszonyt és hogy meg fogom dugni és egyből elmúlnak a hülye gondolatok.

De a szakirodalom javasol hasonló helyzetre még kevesebb alkohol fogyasztást, cigi-letételt, fogyást, stb.

2023. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok az utóbbi időben. 69 F.
2023. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kardióznod kell egyértelműen.. sportolj picit
2023. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, fáradtan is áll. Nagyon befolyásoló tényező, hogy amúgy fizikailag mennyire vagy aktív.
2023. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Páromnak egy gyógyszertől volt merevedési gondja. Nagyon kellemetlen volt neki, nekem annyira nem tűnt fel mivel kielégített ahogy tudott. Nem csináltam belőle cirkuszt.

Azóta áll rendesen.

2023. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

fú rengeteg minden van.. az a baj.

túl sok kékfény.. kevés alvás.. vérnyomás.. prosztata baj.

gyógyszerek.. lelki állapot

2023. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gyógyszereket nem szedek !

De viszont azt észre vettem hogy amikor haza erek a melobol legszívesebben lefeküdnék aludni!

Nem voltam ilyen fáradekony ….nyáron haza értem a melobol nyomtam otthon tovább estig aztán utánna még dugni is tudtam aztán elfogyott a meló otthon haza erek és már megy a pihi !

2023. okt. 5. 09:04
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!