Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vérfarkúak, mi volt a legkelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérfarkúak, mi volt a legkellemetlenebb helyzet ami ebből a fizikai tulajdonságotokból fakadt?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidegben nagyon összemegy.

Volt hogy túrázni voltunk télen és pisilni kellett, de olyan pici volt, hogy alig találtam meg a gatyában.

Közbe a vizeletem egy része a nadrágon kötött ki, látványos foltot hagyva. Elég égő volt a többiek előtt. Mondtam volna én hogy szemből fújt a szél, de szélcsend volt. :(

2023. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talan az kelemetlen mikor laza cuccban kezd merevedni
2023. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon kicsi ha nem áll, nagyjából a 3x-osára nő meg ha feláll. Szakközép 10. év végén sulis osztálykiránduláson dolgoztak a hormonok és a csajok és a fiúk is nagyon be voltak zsongva, hülyülve mutogatták egymásnak így felvillantva a mellüket/farkukat. És nyilván nekem is kellett, nagyjából a full leégés volt a kb. 6 centis kis micsodámmal. Egyetlen csaj védett meg, hogy hagyjanak békén ne röhögjenek, mert ez tuti "vérfarok". De végül a szörnyű estém jó éjszakára fordult, mert dumáltunk éjjel és a szálláshely mögött (ilyen kis bungalowkban voltunk) a lány aki nem röhögött ki felállította és kiverte nekem. Látta, hogy az a 6 centi valójában 17 körüli. Ez volt az első szexuális élményem is ami nem egyedül történt.
2023. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb 5-6 centire is vissza tud menni. Épp egy strandon voltam, ahol beleugrottam a vízbe és már jöttem is ki, valahogy a víz úgy csapódott hogy kikandikált egy pillanatra. Egy 40 körüli nő nagyon mosolyogott rám amikor körülnéztem. Elég hideg volt a víz is. 15 éves voltam, de nem tudom eldönteni hogy tetszett e neki a látvány vagy csak kinevetett. De elég kellemetlen volt
2023. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szopásnál nagyon vigyázni kell a vámpír csajokkal.
2023. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Ha elmegyek orvoshoz, és fedetlenné válik az a rész, akkor látható a farkam is. És mivel a vérnél és vérebb pénisz, ezért hát nem túl nagy darab nyugalmi szituban.


Volt ilyen, többször is. Gáz. Ráadásul magas vagyok és nem is egy kisfiús alkat, szóval az Xcm rajtam mégkisebbnek hat. Ráadásul olyankor vékonyka is, a vége még vastagabb nyugalomban a hangsúlyos makkom, és azt fedő bőr miatt.

2023. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
teliholdnál megnövekszik a vérbőség a vérfarkasokban. velem is megtörtént, hogy nagyon kellett vonítani, és a másik oldalon meg pirosbetűs ünnepek voltak. dupla véres hurka.
2023. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Lankadtan 4, mereven 11cm. Mikor kicsit megnőtt a hasam, nem fértem oda a lányokhoz hátulról olyan könnyen. De azért ment normálisan. 2 fiam van.
2023. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!