Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik Fleshlight Girls...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Fleshlight Girls maszturbátort vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Gondolkodtam hogy vennék egy maszturbátort mivel még nem is volt nekem (meg barátnőm sincs).

Sok ajánlás alapján csak a fleshlight jöhet szóba. De pontosan nem tudom hogy melyiket válasszam (engem az nem érdekel hogy kinek a puncija csak hogy minél élethűbb legyen!).

Ezeket nézegettem: [link]

De viszont azt is mondták hogy minél szűkebbet vegyek meg hogy ne legyen túl rücskös sem mert hozzá szokok vagy mi...

Várom az ajánlásotokat akár linkel is!



2023. okt. 9. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kenzie Reeves - én azt venném.
2023. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak sima belsővel.
2023. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Olyat amin van segglyuk is.

35f

2023. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Lovia Spice jött be a legjobban. De a Mia Boss level is rohadtul jó. Stoya Destroya, Riley Euphoria nem tetszettek. Nekem pont a simább belselyűek a kényelmesek.
2023. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ugyanaz a hatás. A Fleshlight egy nagyon jó minőséget tart fenn, akármelyik kiváló. Nem véletlenül kerül 20-30-40 ezerbe.
2023. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azóta már remélem minden nap használja a kérdező.
jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os nem minden nap használom! Van mikor egy hétig sem veszem elő.

Amúgy Alina Lopez puncit vettem rose betéttel.

És hogy milyen?

Olyanokat élvezek hogy az valami brutális...

jan. 6. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Már megérte megvenni!😁😁
jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Lisa Ann anál van, már vagy 8 éve szuperál, bár nem használom gyakran. A minőséget viszont tartja ennyi idő után is, hiába a Fleshlight az Fleshlight.
jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!