Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hajfétisről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a hajfétisről?

Figyelt kérdés

Nektek beleférne, hogyha a partneretek az lenne?

Mit engednétek neki?


2023. okt. 9. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeret akkor biztos engedné, hogy a hajára végezz.

Macerás utána mindig kimosni...

2023. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ennél sokkal, még egyszer mondom sokkal rosszabb fétisekről is hallottam már. De mit is jelent tulajdonképpen a "hajfétis"? A hajnak túlzó szexuális jelentést biztosítani és azt a szexuális örömszerzés tárgyává tenni? Nekem beleférne-e, ha a partnerem az lenne. (Hipotetikusan kérdezve és valójában férfiként ítélve.) Attól függ, hogy milyen fajta hajfétisű. Vannak olyanok, akik szeretik a nő szép haját és az esetleg örömet okoz nekik ha megfogják, de vannak durvábbak is akik már más dolgokat is szívesen beleraknának ha lehetne. (Ki tudja hányféle és milyen perverz változatban.) Csak hogy kicsit árnyaljam, bonyolítsam a kérdést.


Én nem vagyok hajfétises, de tetszik a nő haja ha szép és esetleg göndör vagy hosszú és lapos illetve fényes és illatos. De ez inkább esztétikailag tetszik és nem szexuálisan, így nem kapna nagyon nagy szerepet a szexuális interakció alatt, maximum szép látvány lenne.

2023. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Imádom pasi ként a fényes, síma, illatos hosszú szőke hajat, semmit nem tennék vele, csak csodálnám..
2023. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!