Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyáron a nádas mellett, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron a nádas mellett, a strandtól távolabb haladtam a SUP-ommal. Egyik nádcsomó után azt vettem észre, hogy egy pasi teljesen meztelenül fekszik a SUP-ján, ágaskodó farokkal. Történt mással is hasonló? Mit reagáltatok? (42/Nő)

Figyelt kérdés
Kitérni se volt időm, de ő se nagyon zavartatta magát...

2023. okt. 10. 16:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Erre te mit tettél?
2023. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

Naturistákat nem szokta zavarni, ha véletlenül meglátják őket. Pont olyan természetesen viselkednek és csinálják tovább, amit addig tettek. A SUP-os pasi egy ritkán járt, félreeső helye nudizott, ahol ez szerintem elfogadott, semmi kivetnivaló nincs benne. Te is véletlenül jártál arra és talákoztatok. Nem kell kitérned, mert mindenkinek szabad arra járni, evezni.

Elgondolkodhatsz rajta, hogy tetszik-e ez az életforma és hasonló helyen te is megválsz-e a fürdőruhától.

2023. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

eloszor valami vicceset akartam irni, de azt gondolom az elet egyik legtermeszetesebb dolgat tapasztaltad meg 42 evesen: egy meztelen ferfit.

a multkor a duna kozepen egy kishajo _tetejen_ ult egy csavo full meztelenul, valahogy a labaival iranyitotta a hajot es ugy utazott.

engem ez annyira nem erdekel.


egyebkent javaslom menj el egy pucer szaunaszeanszra.

ott rajossz, hogy pont senkit nem erdekel az, hogy te hogy nezel ki vagy te meztelen vagy meg hogy ok is azok.

nagy elmeny, sokat lehet belole tanulni.

2023. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3/3 Értem, csak azon lepődtem meg,hogy ez nem nudista strandon történt
2023. okt. 10. 17:58
 5/40 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező! Én is megmutatom Neked élőben, ha akarod.
2023. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az a „kedvencem”, amikor Horvátországban egy strandon kívüli parti öblöcskében, zugban meztelenül strandolunk, és az arra járók totál zavarban vannak vagy botránkoznak. Takargatják a szemét a szülők a gyerekeknek. Meg megy a „ne nézz oda”! Mintha trauma lenne egy meztelen test látványa egy gyereknek, visszamaradna a fejlődésben. Pedig nekem nem áll a fqszom, mert nekem naturistaként ez nem szexuális helyzet. Fura világ van 1980-hoz képest is.
2023. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Abban, hogy meztelenül feküdt a SUP-on semmi kivetnivalót nem látok, hiszen egy félreeső helyen tette. Az, hogy felállt neki már furább, de lehet hogy először nudizott és szokatlan volt neki a helyzet.


A 3-asnak igaza van, én is így jöttem rá, hogy tényleg nem érdekel mást, hogy én hogy nézek ki és én sem éreztem már magamat kellemetlenül meztelen emberek között.

2023. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
7/7 Arra is gondoltam,hogy nem-e vette észre,hogy közeledek, és direkt "felverte", mire odaérek, sokkoljon?? Konkrétan árboc szerűen, mint egy oszlop állt az égnek,ahogy a hátán feküdt.
2023. okt. 10. 22:21
 9/40 anonim ***** válasza:
85%

Úgy fest, nyár óta te sem tudod kiverni a fejedből.

Valamivel ideje lenne felülírni az élményt...

2023. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

“nem-e vette észre,hogy közeledek, és direkt "felverte", mire odaérek, sokkoljon??”

Egy felnőtt nőt nem hiszem, hogy sokkolna egy álló farok látványa. Inkább azért állt fel rád a farka, mert jó csaj vagy. Gondold el, egy sportos csaj SUP-on, bikiniben… Lehet, inkább bánod, hogy kihagytad a kínálkozó alkalmat?

2023. okt. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!