Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezt ti bevállalnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Taposás fétisem van és csak lányok jöhetnek szóba.

Kérdésem annyi lenne anyagi támogatásban gondolkodom mivel tudom ezt csak úgy nem csinálja meg senki (max ha van barátnőm de annak a kapcsolatnak nemrég lett vége és kell egy kis szünet). Szóval lányok nektek mennyit érne meg egy ilyen kaland?

Kb 1-2 óra havi két alkalom és ruhában max a cipőt kell levenni ha az nektek jobb.

Válaszokat előre is köszi ha nem akartok privát áradatot kapni jöhet privátban is így csak max én írok vissza. További szép napot mindenkinek.



2023. okt. 11. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Aki pénzt fogad el szexuális szolgáltatásért,az prosti ugye? Szóval te ilyet keresel...
2023. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Fogsz kapni ajánlatokat, de a nagy részük teljesen komolytalan. Ha érdekel privátban tudok neked írni felhasználóneveket, akikkel nem szabad foglalkozni, mert vagy nem nők, vagy csak szórakoznak.
2023. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 küldheted mert jött pár privát legalább szűrök azokból is
2023. okt. 11. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
#2 - nekem is küldhetnél ilyen listát, az én kérdéseimre is rengetegen szoktak írni, és már unom a sok kamust.
2023. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
En olyan lanyT, nőt keresek akinek a csizmáját lehetne nyalni
2023. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem!
2023. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Taposás. De biciklit, vagy gázt és kuplungot, vagy mit?
2023. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Megtapsolak en ingyen is de ferfi vagyok majd a hasadon fekszel es azt kepzeled hogy nő tapos meg
dec. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ezt milyen erősséggel képzeled? Az egyik exemmel csináltam ilyet. Ő elég durván szerette. Ilyenkor mindig azon gondolkoztam, nem-e okozok neki valami nagyobb károsodást.
jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!