Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Álmodtam ez egy szex álmom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodtam ez egy szex álmom volt mindig úgy álmodtam hogy lánnyal voltam es most is ez volt de mikor oda értünk hogy szexelunk ami már majdnem meg is volt jött egy bökkenő bugyi le épp helyezn3m be a szerszámot de punci sehol csak seggjuk lent!?

Figyelt kérdés
na most csak seggjuk volt es en neki is altam dugni ☹️ nen vagyok meleg egyeltalan.. de akkor miért álmodok ilyet? hogy egy palit dugók?

2023. okt. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális is lehetsz, nem csak meleg.
2023. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát ez egy érdekes álom. De nagy valószínűséggel nem vagy meleg
2023. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen vágom de sose vinne ra semmi hogy fiúval legyek 😕 szóval nem értem hogy ez hogy jött plusz ráadásul majdnem elmentem álmomban 🤣 nem kellet sok
2023. okt. 11. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szakirodalom ezt homoerotikus álomnak nevezi.

Heterókkal ugyanúgy előfordul, mint a későbbi biszexuális és homoszexuális emberekkel.

Szerintem ne tulajdoníts ennek túlzott jelentőséget, főként akkor ne, ha meg vagy győződve arról, hogy nem a fiúk hanem a lányok érdekelnek, és valójában velük is foglalkozol.

2023. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!