Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves múlt lányok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves múlt lányok mennyire vagytok szexéhesek?

Figyelt kérdés

15-16 éves korotokban megkaptátok rendesen, és azóta nyugodtabbak vagytok, vagy még mindig töretlenül bírnátok bárkivel bármeddig?

Gangbang esetleg bármi menne?

Létezik egyáltalán ennyire szex függő csaj?

Ha magadra ismertél, írj kort is a kommentedhez!



2023. okt. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te csak kepernyon lattal not.
2023. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

18 éves múlt lányok mennyire vagytok szexéhesek?

Mikor hogy, maradjunk annyiban, hogy nincs gond a libidómmal.

15-16 éves korotokban megkaptátok rendesen, és azóta nyugodtabbak vagytok, vagy még mindig töretlenül bírnátok bárkivel bármeddig?

Te hol élsz, hogy egy 15-16 éves kiég szexuálisan? Nem is értem ezt, ez nem úgy működik, hogy ha tini korodban dugnak, akkor utána nem kell.

Gangbang esetleg bármi menne?

Menne, csak nem vágyom rá.

Létezik egyáltalán ennyire szex függő csaj?

Ha hiszed ha nem, a lányok is szeretik a szexet. Tapasztalataim szerint a pasik sokszor csak álmodoznak, de amikor tényleg találkoznak magasabb libidóval, megáll a tudomány.

Ha magadra ismertél, írj kort is a kommentedhez!

Magamra ismertem, mert lány vagyok, és egy ideje elmúltam 18.

2023. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon. 65n
2023. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindenki olyan.Szerintem is csak képernyőn láttál nőt.
2023. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Ide figyelj okoskám kérdezö, a nornalis epeszu lanyok nem adjak szexre magukat tizenevesen. Te hol a francba elsz, mi? Es egyebkent is aldastalan es bunos hazassag elott tenni. Neceld mar meg magad kisfiam, ha a tanaraidtol nem kaptal errol semmit... F
2023. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
#5! Ródd ki a penitenciát is!
2023. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Én 16 évesen kezdtem, de azóta is ugyanaz az a férfi a párom.

Attól, hogy szexeltem nem lett alacsonyabb a libidóm. Változékony, van amikor egész éjszaka csinálnám van amikor egy teljes hétig eszembe se jut...

2023. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Gimis koromban eleinte csak kézimunkáztam, aztán cumiztam fiúknak, de elég soknak, mert izgatott. Másodikos voltam, amikor elvesztettem a szüzességem (egy tanárral), onnantól, ha nem is mindenkivel, de elég sokat szexeltem, imádtam. Végzősként bekerültem egy srácon keresztül egy társaságba, akik mint kiderült kb havi rendszerességgel rendeztek házibulikat, az első ilyen bulimon volt az első csoportos szex-élményem (kb 18-20 hormonoktól túlfűtött tini, csomó pia, hatalmas, medencés ház... szinte mindenki-mindenkivel...).

Szóval bizony akadnak szexéhes tinik...

2023. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!