Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb lehetőség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb lehetőség?

Figyelt kérdés

Ha valaki szűz, akkor melyik eset a jobb számára? Ha egy szintén szűz személlyel vsgy kevés tapasztalatú személlyel veszíti el a szüzességét? Vagy olyan al akinek van azért tapasztalata, de azért nem annyira sok? Vagy egy tényleg tapasztalt személlyel jár a szűz ember jobban?

Fiúk, lányok válasza is érdekkel. És írhat részemről heteró, lezbi, meleg, biszex, pán, bárki választ, csak a válaszban kérlek írjátok ezt le!

És az is érdekelne, hogy ti hogyan vesztettétek el? Milyen személlyel és milyen volt az élmény?



2023. okt. 13. 02:02
A kérdező szavazást indított:
Szűzzel vagy kevés tapasztalatossal
Valamennyi tapasztalatossal
Eléggé vagy nagyon tapasztalttal
Egyedi, egyéni válaszom van amit ki is fejtek
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Bármelyik lehetőség jó lehet ha őszintén és nyíltan tudtok beszélni egymással.

Viszont ha a másik fél tapasztaltabb akkor talán úgy egyszerűbb.

2023. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg nem jó, ha túl nagy a tapasztalatkülönbség, mert nagyon eltérnek az igények.
2023. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Csakis tapasztalttal, szerencsére nekem úgy volt. Később, tapasztaltként összejöttem egy szűz sráccal. Szörnyű volt...
2023. okt. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tapasztaltabbal volt az első alkalom és jó volt, hogy irányított a hölgy és mondta, mit-, hogyan csináljak, hogyan bírhatom tovább, stb. Sok mindenre tanított meg, amit a későbbiekben hasznosíthattam.

(41F)

2023. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb hasonló legyen a tapasztalat. A kevésbé tapasztalt, vagy szűz fogadja el a tapasztaltabb tanácsait, segítségét, esetleg irányítását
2023. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!