Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lakótárs előtt meztelenkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótárs előtt meztelenkedni bunkóság?

Figyelt kérdés

Volt osztálytársammal költöztünk be 2 hónapja egy albérletbe. Én fiú vagyok, ő lány. Előző albiba egyedül laktam, sokat pucérkodtam akkor otthon, szeretek is így lenni. Viszont előtte még nem voltam pucér, boxert mindig vettem fel. Bunkóság lenne előtte meztelenkedni? Néha ő is csak egy szál bugyiban van meg egy pici trikóban, ami átlátszik. Kérdezzem meg őt erről, nem ciki? Jóban vagyunk nagyon, tizenéve barátok vagyunk és nem akarunk semmit egymástól, vagyis én tuti nem gondolok úgy rá, hiába szép.

27/F


2023. okt. 15. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Bunkóság, ha nincs megbeszélve vagy nem vagytok olyan kapcsolatban ahol természetes.
2023. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ő tud válaszolni.
2023. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nagy gond felvenni azt az egy darab boxert? Civilizált kulturában élsz, nem majomként az erdoben. De komolyan, egy lenge boxer azért nem nagy kultursokk. Vagy mégis?
2023. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös megbeszélés/megegyezés után semmi gond nincs vele!
2023. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül bunkóság és félreérthető. De ha beszélsz vele, megtudod mi a véleménye. Ha ő is szeret meztelen lenni, nem lesz gond. Ha pedig nem, tartsd tiszteletben és előtte ne flangálj 1 szál kukiban.
2023. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Említsd meg neki!

Anno így voltam én is,nálam lakott egy haver és rákérdeztem zavarja e ha egyszál f.... vagyok itthon!

Nem zavarta,sőt örült mert ő is hasonló mániákus volt..

2023. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is albiban lakom és a főbérlő meztelenkedik de nem zavar..és őt sem zavarja he én lengén vagyok.26L
2023. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés kérdése én is mikor lakó társal laktam sokat voltam pucér előtte

L

2023. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt lakótársam mi sokat voltunk egymás előtt meztelenül 28L
2023. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!