Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 23eves srac vagyok , édesanyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23eves srac vagyok , édesanyámmal jó a kapcsolatunk , édesapámmal nem anyira. Nekem csaj az idősebb nők tetszenek 40-50evesek. Anya komplexusom van ? Hogyan orvosolható?Hogyan alakult ki bennem hogy az idősebb nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat .

#anyakomplexus #Fiatal fiu idősebb nők
2023. okt. 15. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
A csillagjegyed miatt van.
2023. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vizöntő a csillagjegyem. De ez jogyan befolyásolja hogy nekem mien nők tetszenek?
2023. okt. 15. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy sem "orvosolható". A mélyen kondicionálódott szexuális preferenciák NEM módosíthatóak utólag. Tanulj meg vele együtt élni.
2023. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy alakult ki, hogy férfiak életkortól függetlenűl vonzódnak a fogamzásképes nőkhöz. "Anyakomplexusod" legfeljebb akkor lenne, ha nem elsősorban szexuális vonzalom lenne, hanem anyáskodo érzelmi viszonyra volna szükséged, ahol a nő nem egyenrangú partnerként, hanem valamilyen anyai szerepben lenne a kapcsolatban, te pedig irányítást, védelmet, biztatást, biztonságot keresnél.
2023. okt. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!