Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz a maszturbálás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a maszturbálás?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a párommal, egészen idáig tabunak tartottam a maszturbálást. Valamelyik nap kedvet kaptam hozza, aztán azóta minden reggelem ezzel kezdem, és már egy vibrator beszerzésén is gondolkodom. Viszont. Nem szeretném, ha tudna erről, mert tudom jól,hogy ő nem hokizik. Csúnya dolog lenne neki ezt nem elmondanom?

2023. okt. 17. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan tévedsz,mert ő is hokizik.Nincs férfi,aki ne tenné,esetleg nem mondja el neked.
2023. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Azt nem értem, hogy ő, hogy hogy nem csinálja.
2023. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Biztos lehetsz benne, hogy a párod is önkielégít. Egyébként nem gáz, természetes dolog a maszturbálás.


Nagyon elborultnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezen megsértődjön vagy zokon vegye.

2023. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem, hogy nem. Folyton a nyakamba lóg, velem fürdik. Ha WC-re is megy, max 5 perc.
2023. okt. 17. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meséld el nyugodtan,s kérd meg,hogy kezdésnek akár csináljátok együtt egymásnak,vagy magatoknak,de egymás elött!


Engem pl felizgatna,ha ilyet kérne tőlem egy nő,vagy ha elöttem elkezdi,akkor amíg csak nézném,addig én is verném elötte,aztán beszállnék segíteni,vagy a szájába adnám a farkamat!


Egy hetero szingli pasi!

2023. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, ha a felek titkolóznak egymás előtt, megbontva a bizalmi köteléket! Bocs, de 6 éve vagytok együtt és még nem tudtok a szexualitásotokról, vágyaitokról egymással nyíltan beszélgetni???
2023. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor kb nulla a szex abszolút nem illetek össze...ez aztán a kapcsolat.ja nem.
2023. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, ha nem mondaná a párom el. Talán azért is kezdted el, mert akkor magadban vagy csupán, nem egészséges, ha lógnak egymáson az emberek, főleg ha együtt is éltek.
2023. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért gáz? Én is szoktam kapcsolatban
2023. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!