Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lábszag fétiség hogyan vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábszag fétiség hogyan vagy éves kortól alakul ki egy férfinál? kinek mikor szagoltad először női lábszagát? többit lent.

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy egy lábszagfétis hogyan tud kialakulni vagy berögződni egy férfi fejében? kb milyen év korában alakult ki a női lábszagfétis, és kinek szagolta először? mert olvastam valamelyik kérdésnél volt olyan hogy az anyukája lábát szagolta kérésre, vagy az óvónője cipőjét...


Az egyik fél azt mondják hogy a lábszag fétis bűnnek és undorítónak számít, még másik fél mondása szerint ez egy dominancia vagy behódolás jele..


Akinek van valami története erről vagy vélemény, megoszthatja aki akarja...



2023. okt. 17. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Anyumnak szagoltam elsőnek.
Nővéremét szagoltam elsőnek.
unokahúgom/nővéremét szagoltam elsőnek.
Óvónőjét szagoltam elsőnek.
Barátnőmnek szagoltam elsőnek..
Osztálytárs lányokét szagoltam elsőnek...
14 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
A válaszókat ( aki válaszól ha akar) akkor köszönöm....
2023. okt. 17. 19:46
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy dagadt rocker csajom állandóan bakancsban. Egyszer dugás közben levettem róla és éreztem a labszagot hatalmasat élveztem bele. Utána tetszett meg a seggszaga is.
2023. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2# ment a zöld... egyelőre köszönöm a válaszókat és a szavazóknak is...
2023. okt. 17. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

2. Jó nagy kamu troll vagy.

Te meg el ne hidd már.

2023. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a szomszéd lányét szagoltam,olyan 12 évesen
2023. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
2 és sajnos nem kamu. Azért mert neked csak a takatono jutott..
2023. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valójában láb fétisem van,a szag csak hozzá tartozik. Olyan 12 évesen alakult ki és egy közelünkben lakó lány volt az alany,akivel először csináltam ilyesmit.
nov. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Subként lábimádat alap. A többi vele jár. Milyen ha egy domina a subja kedvéért megmossa. 🙂
dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!