Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti maszturbálás közbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti maszturbálás közbe szoktátok izgatni a popótokat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 20:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
én igen, öklözöm magam mindig, van hogy a porszívót is felnyomom és közben SP-re gondolok.
2010. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

most miért nem lehet normális válaszokat adni??? :P


20:54-es vagyok

2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A férfiaknál a végbél, különösen a prosztata érzékeny erogén zóna. Heteróknak is ugyanolyan élvezetet nyújthat ott egy ügyes női (vagy saját) kéz vagy egy szexjátékszer.
2010. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég elkalandoztam a barátom heréitől lefelé, és kegyetlenül élvezte. Csak nyelvvel csináltam, ujjal nem. De ki tudja, mit hoz a jövő...

Eddig ezt sem engedte volna, most le volt döbbenve, mert nem hitte, hogy ez ilyen élvezetet okoz. Ő férfi, mert nem gyáva bevallani, hogy élvezte. Ezt is imádom benne, nem azzal törődik, hogy heteró férfi mércével nézve mi férfias és mi nem, hanem ami jólesik, az mehet.

A sok idióta, aki itt baromkodik, nem tudja, mitől fosztja meg magát.

21L

2010. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!