Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tud az ember maga köré...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud az ember maga köré egy nő társaságot felépíteni, akik jönnek vele ide-oda kirándulni stb, pl 4 fiatal nőt akik beférnek egy 5 személyes autóba mellém. És akkor vinném őket wellnessre stb, de nem prostik hanem mondjuk egyetemista csajok?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek a trükkje?
2023. okt. 19. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pénz. Persze nem prostik, csak elfogadják. :)
2023. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Tizenévesen tényleg elég ha csak nagyon jófej vagy, jó a humorod. Lehet felnőttként is elég, csak abban nincs tapasztalatom. Az se árt ha nem vagy csúnya.
2023. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem a konkrétum érdekel, hogy hogyan szedem őket össsze egy csoportba. Pl van egy kocsim az már előny mondhatom h van benne 3 hely még ha valaki jönne kirándulni. Minden férfi jelentkezot visszautasitok h mar nincs hely es az osszes jo csajt viszem. Ez egy kiindulasi pont lehet nem?
2023. okt. 19. 15:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy végigmegyek egy strandon es leszolitom h szeretne-e a tarsasagomhoz csatlakozni stb. Tehat az alapok erdekelnek hogy hogyan lehet elindulni ezzel.
2023. okt. 19. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

"...hogyan szedem őket össsze egy csoportba."

Ez azért elég betegesen hangzik. Én már folytattam magamban, hogy veszek egy furgont meg cukorkákat :D


Amúgy szerintem nincs garantáltan működő módszer. Próbálgasd ezeket amiket leírtál, aztán meglátod.

2023. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert lenne beteges? Hagyjuk már. Minden gazdag meno igy csinalja. Csak sajnos en nem vagyok gazdag.
2023. okt. 19. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én egy ilyet sem találok, nem hogy négyet.
2023. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép álmok tesó 😅
2023. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettyós vagy faszikám!
2023. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden csak pénz kérdése. Ha nem vagy gazdag, akkor csak álmodozhatsz ilyenről. Nem értem, mit nem lehet ezen érteni. Ezek a nők a pénzért vannak a pasival, és ha neked nics, akkor miért lennének veled?
dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!