Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prosztatamasszázsos recska...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázsos recska tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Bejött, élvezted? Mennyi ideig és hogyan érdemes csinálni? El lehet menni csak prosztataizgatástól?


Próbáltam már, de sose tudtam csak ettől elélvezni.

20f



2023. okt. 19. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak ettol nem. Erdekes erzes amugy, van egy vibratorom viszont kb. csak annyira ahogy a ronda nokre mondjak, hogy erdekes arca van.
2023. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
100%
Igen,tanulási folyamat meg türelem és sokkal nagyobbat lehet élvezni,de igazi farokkal ha operálnak akkor az az igazi!
2023. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer-kétszer sikerült csak prosztata masszázstól elélvezni, de legtöbbször verni kell hozzá a farkam. Sokat kell gyakorolni, na meg hamarabb sikerül ha előtte pár napig önmegtartóztatsz.
2023. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen csatlakozom az előttem szólóhoz 4-5napot tartalékolj különben nem az igazi ha van otthon pár segéd eszköz az jól jöhet de én személy szerint a sexgépet ajánlom van hogy 3szor is élvezek tőle mivel nem fárad ki kicsit drága de megéri
2023. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen szexgéped van? Belinkeled? Engem is érdekelne egy ilyen masina. :)
2023. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hát ez. Csak nekem 3 dildó járt hozzá

2023. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!