Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés óvszerben masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés óvszerben maszturbálni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy gyakorolnám az óvszer használatát, mielőtt szexre kerülne sor. És ezzel összefüggésben, szokni, milyen érzés abban izgatni magam. Mire számítsak? Mennyiben más, mint "simán" verni?

2023. okt. 20. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mint ruhában fürdeni
2023. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Biztos erre akarod felhasználni az óvszereid?


Egyébként nem nagyon másabb. Nyílván rajta az óvszer a farkadon, meg minden óvszer belül síkosítva, meg spermaölővel ellátva. Nem hiszem, hogy nagyon egészséges hosszútávon, ha ebben is maszturbálsz. Ha nem lányra használod fel, akkor csak feleslegbe megy szerintem.


Vannak ultravékonyak, extra síkosítottak, különleges felületesek... stb. De nem hiszem, hogy annyi extrát kapsz tőle.


Én LifeStyles Skint szoktam általában használni, mert az nagyjából kényelmes nekem is, barátnőnek is. Néha szétnézek egy-két alkalomhoz bordázottak között, meg hasonlók, ha meg akarom lepni a párom.


Mondjuk kifoghatsz esetleg olyat, ahol a síkosítóban van valami olyan szer, amire esetleg allergiás, vagy érzékeny vagy. Az mondjuk egész biztosan más érzés, nem feltétlenül kellemesben.

2023. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes kipróbálni, hogy ne élesben kezdj szerencsétlenkedni, hogy hogyan kell felvenni, vagy levenni amikor már tele van anyaggal. Sokat nem használnék el erre, az biztos, de párat megér, hogy valami fogalmad azért legyen róla.
2023. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Mint zokniban lábat mosni. 😆

Arról nem beszélve hogy felesleges pazarlás, pénzkidobás és környezet szennyezés!!!

Ha nem volt még a farkadon gumi, 1-et próbálj fel oké, de állandóan semmi értelme sincs!

2023. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképpen próbáld ki!!! S nagyon bölcs gondolat, hogy előtte gyakorolni akarod hogy "működik", s nem éles szitunál akarsz rácsodálkozni hogy ez mi. Hozzászoksz az érzethez is, illetve megtanulod kibontani, helyesen felvenni.

Vegyél olcsó saját márkás gumikat, azokkal gyakorolj.

2023. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
2023. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Jo otlet ha ki szeretned probalni. Egy kis valtozatossagot nyujt a hokiban is, tehat jo erzes lehet. Parszor csinaltam igy de inkabb massal teszem erdekesse a dolgot.
2023. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
én nagyon szeretem, jó síkos és utána minden tiszta marad :D
dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom a #8-ashoz, jó is és kevesebb a 'takarítás' utána. Olcsóbb sajátmárkás óvszerek kitűnőek erre.
dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha az irritációtol feldagad a peniszed, megtudod milyen érzés!
jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!