Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők mi volt a legperverzebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi volt a legperverzebb dolog amit kért tőletek valaki és meg is tettétek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Edzés után kinyaltam a pasim izzadt - de tiszta - fenekét
2023. okt. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bedrik ***** válasza:
84%
Ház ezek egytől egyig nagyon lightos dolgok...
2023. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
8: Igen
2023. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Combfixben verjem ki neki, csak előtte össze kötözte a bokáimat
2023. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Hosszú lessz...


Hát elég bizarr dolgot kért.

Mindig is oda volt a fenekemért, imádta nyalni. Volt, hogy én éppen tanultam a tableten hasmant feküdve, ő pedig nyalta a fenekem.


Aztán egy nap azt kért nagy wc után hagyjam úgy... Ezen nagyon meglepődtem, hoszen nagyon tisztaság mániás volt. Abban maradtunk, hogy meg gondolom ezt a kérését, mert nem vagyok biztos benne, hogy akarom. Addig addig nyaggatott, célzásokat tett stb, hogy egyszer beadtam a derekam.

Filmet néztünk, és nagyon rám jött a szükség... Mondtam neki, hogy kimegyek addig állítsa meg a filmet.

Kimentem, és mikor végeztem már nyúltam volna a papirért, mikor eszembe jutott a kérése. Bátortalanul, de nem használtam a wc papirt. Lehúztam a wc-t, kezet mostam, be memtem. Rá néztem, és neki szegeztem a kérdést. Akarod még azt a... Dolgot? Felcsillant a szeme, és igennel válaszolt.


Erre hasmant feküdtem, ahogy szoktam. Bugyit direkt nem vettem vissza. Aztán mondtam, akkor tessék. Ő pedig neki látott. Azt hittem rosszul lesz, vagy én. De semmi. Nyalta a fenekem, én meg azt vettem észre, hogy nedvesedek. Nagyon zavarban voltam, de a vágy eluralkodott rajtam, így egy hatalmas szex lett a vége. Én 5x, ő 2x ment el. Aztán ültem és néztem magam elé, hogy ez most mi volt...


Megismételtük ezt párszor, a szex sokkal jobb volt mint előtte.


De. Ha azt hiszitek ezzel vége, hát... Nem.


Egy nap nagyon komolyan leült mellém, és azt mondta be kell vallania valamit. Valamit amit nagyon régen meg kellett volna beszélnünk.

Levert a víz. Biztos voltam benne, hogy azzal folytatja, hogy megcsalt.


De még megdöbbentőbb dolgot közölt.

Azt, hogy ő arra vágyik, hogy kakiljak a szájába.


Teljesen lesokkolt. Határozottan mondtam neki, hogy erről szó se lehet. Elfogadta. De megint jött a szokásos régi nóta. Nyaggatott, könyörgött stb...


Ez addig fajult, hogy a vége az lett, hogy szakítottam vele.

2023. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
15: Jah, vannak ilyen kaki fétishes emberek. De én örülök, hogy legalább az első ilyen vágyát megélhette veled. 30/F
2023. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvanos helyen szexelni😁
2023. okt. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!