Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bilincsben alvás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bilincsben alvás?

Figyelt kérdés
Aludtatok bilincsben saját akaratból? Ha igen ki lehetett bírni az éjszakák? Milyen bilincset használtatok?

2023. okt. 20. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak úgy, hogy a lábaimon volt, illetve a kezeim elől voltak összebilincselve. Mondanom sem kell, hogy egyrészt nehezen aludtam el, másrészt sokszor felébredtem. Fél éjszaka után még is untam hogy nem tudok normálisan aludni és levettem. Lábon még csak-csak el lehet viselni. Azt el sem tudom képzelni, hogy hátra bilincslet kézzel hogyan lehetne.
2023. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bilincs fajtájától függ. A fémbilincsek többnyire egy idő után bevágnak, ha ránehezedsz és fájdalmat okoz. Vannak szilikonból készült játékbilincsek, abban tudok aludni. A kellően kipárnázott bőrbilincs sem vág be, ebben is tudok aludni hátrabilincselt kézzel is. De ha igazán büntetni akarnak, akkor fémbilincset kapok, abból is zsanéros vagy merev típust. Utóbbi korlátoz a legjobban. Hátra kerül mindig és sokszor bilincsövhöz is rögzíti a domina. A lábbilincs kevésbé zavar alvásnál, egy idő után észre sem veszed.
2023. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre bilincselt kézzel aludtam már úgy szerintem oké.
2023. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom akaratából igen, de nagyon kellemetlen volt, nem is tudtam aludni. Hátra bilincselte kezeimet, bevágott, zsibbadt, kellemetlen volt nagyon.
2023. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bőr bilincsünk van (egész kényelmes) az ágytámlához bilincselve a kezeim, a fejem fölött. Én nem akartam úgy aludni de szex után összebújtunk és azonnal elaludtunk. Éjszaka felébredtem vagy 50-szer mert zavart az álvasban, de nem akartam a páromat felébreszteni, meg egy kicsit izgatott is, hogy úgy maradjak. Végül hajnali 4kor felébresztettem h engedjen el mert már nagyon kellett pisilnem.
2023. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A bilincsben alvás megszokásában segíthet, ha valami lazábbal, kevésbé korlátozóval kezdjük, ami nem okoz fájdalmat:

rugalmas gumiszalag, aránylag hosszú, sok mozgást enged és rá is lehet nehezedni: [link]

Ha már jól megy, lehet rövidebbre venni egy rákötött csomóval.

Ha ez már nem korlátoz eléggé, akkor lehet továbbmenni a szilikon-bilincs felé, ami kicsit kevesebb mozgást enged: [link]

dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer-háromszor kipróbáltam a bilincsben alvást.

A két kezemet összebilincselve elöl, rendes fém, zsanéros bilinccsel; bár nem volt túl szorosra kattintva, csak annyira, hogy még könnyen meg tudjam fordítani benne a csuklóm, ha a másik oldalamra fordulok.

Mindannyiszor meglepően könnyen elaludtam így. Bár az éjszaka folyamán felébredtem (nem tudom mennyi idő múltán), de nem a bilincs miatt; különben is így szokott lenni (nagyon rossz alvó vagyok).

Csak annyiban zavart a bilincs, hogy nem tudtam rendesen magamra teríteni a takarót ha megfordultam, így fáztam.

Viszont extra "élvezetet" sem okozott a bilincs alvás közben, hiszen nem voltam "eszméletemnél".

dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag sokszor aludtam már bilincsben.

Elöl összebilincselt kézzel át lehet aludni egy teljes éjszakát, de hátrabilincselt kézzel már nehezebb. Nem is az a legnagyobb probléma, hogy bevág a csuklónál (erre megoldás lehet egy csuklószorító vagy ha ruhában vagy akkor annak az ujjára rárakni a bilincset), hanem a váll kezd el nagyon fájni. Nem megszokott pozíció, hogy a kezek hátra vannak csavarva.

Viszont így is lehet 3-4 órát jól aludni.

dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!