Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez csak vonza vagy ez már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak vonza vagy ez már extrém fétise és jobb ha nem randizom vele többet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal volt egy mondhatni randink is az elején elmondta, hogy a duci lányok jönnek be neki. (Én is az vagyok.) De észrevettem nemrég, hogy extrém kövér nőket like-olgat és elmondta neki ez is bejön és nem bánná azt sem, hogyha akkora lennék.

Nagyon oda vagyok a srácért de nem szívesen híznék meg akkorára. Félek ő az a típus akit viszont az etetés fétis vonz. Örülök, hogy végre valaki elfogad és tetszem neki. Mindig kedves velem és bókol de tartok attól szeretné, hogy nagyobb legyek. Azt mondta tökéletes vagyok számára és nem azt mondja hízzak meg de ha megtörténne is ugyanúgy szeretne. Néha mond olyat ami miatt elbizonytalanodom.

Mások szerint nem kéne vele lennem mert kicsit furcsa, hogy mennyire oda van a nagy nőkért, szexuálisan pedig csak ez vonza.



2023. okt. 21. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy próbát mindenképp megér. Aztán ha elkezdi ezt az etetős baromságot, akkor otthagyod.
2023. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kedves veled, normális, elfogad, akkor próbáld meg. Ha viszont szóbahozná, hogy neki van egy ilyen fétise, akkor neked ezt nem kell elfogadnod. Akkor vagy vége, vagy pedig normálisan megbeszélitek.
2023. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Kamu. Sok a hulye
2023. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mégha elkezdené az etetést, te meg nem eszel felesleget és kész.

Úgy se tud mit csinálni.

2023. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem nála, azt mondta ezt nem mondanà fétisnek de csak a nagy nők vonzák és neki az sem lenne gond ha nagyobb lennék de nem etetne nagyobbra mert neki így is tetszem.

Közben pedig extrém nagy nőket nézeget.

2023. okt. 21. 08:43
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Beteg az agya , normális FFI nincs?
2023. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Akinek meg a vékonyabb vagy átlagos lányok jönnek be, az őket nézegeti. Az normális?

Van, akinek a duci lányok jönnek be. Ha nem így lenne, a duci lányok nem találnának párt. Nem értem, ebben mi a probléma.

2023. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7

Probléma nincs csak néha mond fura dolgokat és az extrémebb súly vonza. Természetesen mindenki izlése más és bár nagyon kedvelem nem szeretnék meghízni jobban miatta.

Olyanokat mond, hogy minél nagyobb annál jobb és az elöző barátnője is rengeteget hízott a kapcsolatuk alatt stb...

2023. okt. 21. 12:26
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Hasonló cipőben járok,mint az udvarlód. Én is az extrém kövér nőket szeretem.Voltak ilyen partnereim,de egyet sem "hizlaltam",mindegyik nagyon kövér volt már,mikor megismertem.Ha választanom kellene egy 120 vagy egy 180 kg-os nő közül,az utóbbit választanám.
2023. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez egy viszonylag normális dolog, a nagyon dagi csajokat szereti. Neked nem kell meghíznod emiatt, egy rendes ember ilyen "művelet" előtt úgyis beleegyezést kér. :)
2023. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!