Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyerekként volt, hogy frusztrá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekként volt, hogy frusztrálódtatok a meztelenségen?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted?
2023. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Anno hogy a bácsik miért zuhanyoznak meztelen

De aztán elkezdtem csapatsportolni és természetessé vált

2023. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Kiskorom óta vittek magukkal a szüleim nudista strandra/kempingbe, így számomra már gyerekkorban természetessé vált a meztelenség. Nem frusztrált sosem.
2023. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekként, kb 5-6(7) éves koromig nem frusztrált. Aztán amikor először gond volt a fütykössel (letapadás) akkor azután rettentően zavart még az is, ha egyáltalán szóba került a kukim. Meztelenül mutatkozni pedig kizárt volt, nehogy szóba kerüljön megint ez a kellemetlen dolog. Persze a kukiviziteket nem úsztam meg, de az is rettentő kellemetlen volt.


Aztán kamaszkoromban sem változott a dolog, igyekeztem a lehető legjobban kerülni a meztelen helyzeteket.


20 éves koromra viszont elmúlt a szégyenlőségem, nem frusztrál már a meztelenség.

2023. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nem voltam flusztrált..26N
2023. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat meztelenkedtünk,így nem igazán,bár így visszagondolva azért volt,hogy igen
2023. okt. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó,volt,hogy igen.
2023. okt. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is változó, volt már, hogy kellemetlenül éreztem magam.
2023. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!