Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idegennyelv-fétis? Zászlófétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegennyelv-fétis? Zászlófétis?

Figyelt kérdés

Nektek is van olyan nyelv, ami beindít? Ha igen, nektek melyik nyelv a legszexibb?


Van olyan zászló, amit valamiért szexinek tartotok?



2023. okt. 21. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

A skandináv nyelvek és maguk az északi lányok is beindítanak.


A spanyol nyelv, latina csajok.


De a zászló az nálam külön dolog. Sok tetszik, de mint műalkotás.

2023. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a francia, főleg ha testközelből gyakorolják 😂
2023. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Je ne pense pas que ce soit vrai. Ce n'est pas la langue dont tu écris.
2023. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szlovák ilyen. Nagyon szexy nyelv, felizgulok tőle. Sokszor azt kívánom, bárcsak lenne mellettem valaki, aki ezen a nyelven szól hozzám. Mindegy, hogy mit, úgyse érteném, nem beszélek szlovákul. Csak mondjon valamit érzékien, aztán töltsünk el egy kis időt kellemesen.

Mondjuk ahhoz már félénk vagyok, hogy ismerkedjek. Ahhoz meg végképp, hogy elveszítsem. Szóval marad a fantázia.


A zászlók – főként az országokéra gondolok itt –, mindig fenségesek. Ha lobog, jól néz ki, bármilyen országé. Viszont nem hinném, hogy lenne bennük bármi szexuálisan izgató számomra.

Vannak olyanok, amiket nagyon szépnek találok, de nem szexynek.

2023. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem mindig izgatott ha mas nemzetisegu partnerrel voltam egyutt. A zaszlok nem izgatnak.
2023. nov. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!